صعود و نزول میهمان امروز بورس

صعود و نزول میهمان امروز بورس لوازم ورزشی: شاخص كل بورس در ساعات ابتدایی معاملات روندی صعودی داشت و به رقم یك میلیون و 431 هزار واحد رسید اما در ادامهی معاملات، روند نزولی به خود گرفت و در رقم یك میلیون و 412 هزار واحد ایستاد.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۷۰۱۸ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۴۱۲ هزار واحد را ثبت نمود. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با ۱۰۸۴ واحد کاهش به رقم ۳۹۳ هزار و ۸۶۳ واحد رسید.
معامله گران امروز یک میلیون معامله به ارزش ۹۲ هزار و ۳۱۶ میلیارد ریال انجام دادند.
فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش نفت تهران و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل ملی صنایع مس ایران و ایران خودرو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.
بانک دی، ایران خودرو، پالایش نفت اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، بانک تجارت و بانک صادرات ایران نیز نمادهای پربیننده این بازار بودند.
شاخص کل فرابورس هم با ۳۸ واحد کاهش رقم ۱۶ هزار و ۹۷۰ واحد را ثبت نمود.
معامله گران این بازار ۵۸۲ هزار معامله به ارزش ۴۰ هزار و ۱۶۱ میلیارد ریال انجام دادند.
پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس و سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل بیمه پاسارگاد، سرمایه گذاری صبا تامین، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی این بازار گذاشتند.
سهامی ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان، پلیمر اریاساسول، سرمایه گذاری صبا تامین، پتروشیمی ارومیه، سیمان لار سبزوار و سرمایه گذاری پویا نیز نمادهای پربیننده فرابورس بودند.
منبع:

1399/08/01
13:35:44
5.0 / 5
2081
تگهای خبر: بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی