مدیركل امور خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

اعلام مناطق پربارش در تهران

اعلام مناطق پربارش در تهران لوازم ورزشی: مدیركل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی شهرداری تهران برای بارش نزولات آسمانی آگاهی داد.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از ایسنا، اصغر عطایی درباب آمادگی شهرداری تهران برای بارش نزولات آسمانی، اظهار داشت: باتوجه به تاکیدات شهردار محترم تهران درباب نحوه اقدام در زمان بارش ها جلسات مستمری انجام شد و دستورالعمل هایی در دو بخش پیش از بارش و حین و بعد از بارش به مناطق ۲۲گانه شهر تهران ابلاغ گردید.
عطایی در ادامه با بیان این که عملیات برف روبی با بهره گیری از نیروی انسانی و ماشین آلات لازم صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: نیروها و تجهیزات باتوجه به اولویت ها، موقعیت مکانی و منطقه ای در نقاط تعیین شده مستقر می شوند تا در کمترین زمان ممکن به خدمات رسانی بپردازند.
ایشان سپس به برنامه ها و اقدامات اجرائی پیش از بارش اشاره نمود و اظهار داشت: به همین دلیل نشست ها و جلسات تخصصی با مناطق ۲۲ گانه، سازمانها و شرکت ها و کلیه نهادهای ذیربط در جهت آماده سازی و هماهنگی کلیه امور اجرائی و ستادی برپا شد. همین طور بازدیدهای دوره ای نیز بمنظور کنترل سلامت و عملکرد اجزای شبکه و پیگیری و نظارت مداوم و مستمر مناطق ۲۲ گانه درباب عملیات پاکسازی، لایروبی و رسوب برداری سازه ها و مجاری عبوری صورت گرفته است.
عطایی افزود: هماهنگی بین بخشی با کلیه ارگان های خارج از شهرداری و همراهی و همکاری مطلوب با کلیه واحدهای ستادی و اجرائی شرکت آب منطقه ای، استانداری، وزارت کشور، راهور، هواشناسی و مدیریت بحران در مواجه با بارش های پیش رو و مجهز شدن مناطق به تجهیزات، ادوات کارگری، پمپ های کف کش و روبین و ماشین آلات و سایر ادوات مورد نیاز با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همچون این اقدامات می باشد.
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران به اقدامات اجرائی شهرداری تهران حین و بعد از بارش ها اشاره نمود و اظهار داشت: ستادهای بحران منطقه ای با محوریت شهرداران مناطق ۲۲گانه تشکیل و طبق سناریوها و برنامه های ابلاغی کلیه امکانات و نیروهای کارگری و ماشین آلات در نقاط حادثه خیز استقرار خواهند یافت.
وی دیگر اقدامات اجرائی حین و بعد از بارش ها را برشمرد و اظهار داشت: اجرای مصوبات ابلاغی ستاد بحران و اعلام آماده باش به کلیه مناطق ۲۲گانه و حضور فعال کلیه مدیران و کارشناسان و اکیپ های عملیات لایروبی و فوریت های خدمات شهری ۱۳۷، پایش و کنترل مستمر کلیه دره ها و میزان جریان عبوری سیلاب و کنترل نقاط حادثه خیز با انجام بازدیدها و گشت های نظارتی در حین بارش، کنترل کلیه وقایع و نظارت مستمر از آخرین وضع موجود معابر توسط دوربین های مرکز کنترل ترافیک و همکاری خوب معاونت حمل و نقل و ترافیک و کنترل رفع نقاط آبگرفتگی نقطه ای و موردی در سطح معابر و بازرسی و کنترل سلامت و عملکرد اجزا و تجهیزات شبکه و عبور جریان سیلاب و رسوب برداری واریزه های انتقال یافته به شبکه بعد از بارش و آمادگی کامل حوزه معاونت فنی و عمرانی در رفع مشکلات مسیرهای بزرگراهی و پایش و بازنگری پایه های پل های بزرگراهی در راه رودخانه های شهری همچون این اقدامات در این خصوص می باشد.
بنا براعلام روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، بگفته عطایی باتوجه به این مهم که مناطق ۱تا ۶ جزو مناطق پربارش در میان مناطق ۲۲گانه محسوب می شوند بدین جهت خدمات رسانی در این مناطق به شکل ویژه ای صورت خواهد گرفت.
منبع:

1399/08/05
22:52:18
5.0 / 5
1981
تگهای خبر: برنامه , تجهیزات , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی