پیشكسوت آبی پوشان:

در این شرایط ماشین سازی بهترین قرعه برای استقلال بود

در این شرایط ماشین سازی بهترین قرعه برای استقلال بود به گزارش لوازم ورزشی پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: در این شرایط بحرانی كه استقلال در آن گیر كرده، بهترین تیمی كه می توانست آنرا از بحران خارج كند همین ماشین سازی بود.علی لطیفی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: با عنایت به حاشیه های عجیبی که در یک هفته اخیر گریبان استقلال را گرفته، ماشین سازی بهترین حریفی است که بتواند این تیم را از بحران خارج کند. منظورم اصلاً این نیست که ماشین سازی تیم ضعیفی است، بلکه منظورم این است که در این شرایط بازی کردن با ماشین سازی به مراتب بهتر از بازی کردن با تیم هایی مثل پرسپولیس، سپاهان، تراکتور یا دیگر تیم های مدعی است. فکری باید بتواند با پیروزی در این بازی تیمش را از بحران خارج کند.
وی افزود: البته هیچیک از اینها دلیلی نیست که استقلال را حتما مقابل ماشین سازی برنده بدانیم چون فوتبال ورزشی غیر قابل پیشبینی است و هیچ تیمی را نباید مقابل تیم دیگری از پیش برنده دانست.
پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: همیشه بعد از شکست مربیان باید تیم شان را از نظر فنی ریکاوری کنند اما شرایط استقلال نوعی است که فکری باید تیمش را برای این بازی از نظر روحی و روانی هم ریکاوری کند. با این شرایط بازیکنان و خود کادر فنی تحت فشار هستند این مورد تمرکز آنها را بر هم می زند و می تواند مانع از نتیجه گیری شود.
لطیفی اظهار داشت: در این دو سه هفته اخیر خود مدیران باشگاه استقلال بیشتر منشاء حاشیه بودند و به جای آنکه حاشیه ها را مدیریت کرده و از تیم دور کنند، به آن دامن زدند. هفته گذشته که دو تن از مدیران در یک برنامه زنده مناظره جنجالی داشتند و این هفته هم سرپرست باشگاه با مدیرعامل فولاد درگیری لفظی داشت و همه این مسائل روی تیم تأثیر منفی می گذارد.
مهاجم سابق آبی پوشان اظهار داشت: به بازی استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی اشاره می کنم. قبل از آن بازی بین سعادتمند و مجیدی اختلافات عمیقی افتاد و حاصل این اختلاف شکست از دست رفتن یک جام شد. حتما حاشیه های بیرون از زمین در عملکرد تیم داخل زمین تأثیر گذار است و ترس من از این است که حاشیه های منتهی به بازی با ماشین سازی روی عملکرد تیم در این بازی هم تأثیر منفی داشته باشد.
وی بیان داشت: متاسفانه در پنج سال گذشته استقلال بیشتر از مدیران خودش ضربه خورده است. در این پنج سال مدیران باشگاه عمدتاً یا تعهد نداشتند، یا تخصص و یا هردو را. متاسفانه استقلال در این سال ها از مدیران غیر متخصص بیشترین ضربه ها را خورد. یکی از مصادیق این صحبت من همین مناظره آقای مددی با آقای آذری در آستانه دیدار با ماشین سازی است.
پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: اگر امروز استقلال تا این میزان بدهی های خارجی دارد، عامل اصلی اش ضعف مدیران در عقد قرارداد با مربیان و بازیکنان خارجی است. در عقد قرارداد با برخی از این مربیان و بازیکنان هم به عینه می توان فساد را دید. در بعضی مواقع فساد آنقدر مشهود است که به هیچ وجه نمی توان آنرا کتمان کرد.
لطیفی در ادامه بیان داشت: امیدوارم در تحولات مدیریتی که مقرر است در این باشگاه صورت گیرد افرادی که از یک سو عاشق استقلال هستند و از طرفی توانمندی های اقتصادی دارند و می توانند از برند استقلال درآمدزایی کنند به چرخه مدیریتی اضافه شوند. نه افرادی که باید به آنها پول داد تا هزینه کنند.


منبع:

1399/09/05
13:02:42
5.0 / 5
1102
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی