همدانی :

نباید سرمربی استقلال را به حاشیه ببرند

نباید سرمربی استقلال را به حاشیه ببرند لوازم ورزشی: هافبک سابق استقلال اصرار کرد که سرمربی این تیم برای ادامه مسابقات باید آرامش داشته باشد و کسی نباید او را به حاشیه ببرد.ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباب انتقاداتی که از فکری برای بی برنامه بودن تیمش مقابل پیکان صورت گرفته است اظهار داشت: من مخالف این حضور هستم. آنها برابر پیکان یک بازی خوب را ارائه کردند. دست فکری در این دیدار باز هم بسته بود. نبود شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی که یک هافبک جنگنده است به استقلال ضربه زد. سیاوش یزدانی هم مصدوم بود. ضمن اینکه هم کیفیت زمین بد بود و هم پیکانی ها فقط از ابتدا تا انتهای بازی به دفاع کردن پرداختند. حتی در اواخر این دیدار دانشگر در نقش یک مهاجم ظاهر شد که بتواند دروازه پیکان را باز کند اما این اتفاق رخ نداد.
همدانی در ادامه اشاره کرد: نباید از همین ابتدای فصل فشار روانی بر روی فکری به وجود بیاوریم. او نباید به حاشیه ها بپردازد. هوادارانی که استقلال را دوست دارند باید از او حمایت کنند تا استقلال عملکرد بهتری داشته باشد.
هافبک سابق استقلال در مورد اعتراض هواداران به بازی نکردن مهدی پور و مرادی اظهار داشت: به طور قطع از این بازیکنان در آینده استفاده خواهد شد. استقلال بازی های زیادی در پیش دارد و حتما بازیکنانی که مردم منتظر دیدن بازی آنها هستند به میدان خواهند رفت. بدین سبب باید اجازه دهیم فکری کارش را به درستی انجام داده و او را به حاشیه نبریم.
وی در مورد دیدار دوشنبه استقلال برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: نفت تیمی است که در چند سال اخیر فوتبال خوبی بازی کرده، هم اکنون آنها در جدول هم امتیاز استقلال هستند و به دنبال کسب امتیاز در تهران خواهند بود. بدین سبب کار دشوار است اما فکر می کنم اگر آبی پوشان بتوانند بازی های داخل خانه را با پیروزی به انتها رسانده و خارج از خانه یک امتیاز هم بگیرند استقلال می تواند در آخر فصل آنچه مورد نظرش است را نائل شود.
همدانی یکی از دلیلهای عدم پیروزی برابر پیکان را نبود محمود فکری کنار زمین دانست و اظهار داشت: نبود فکری تاثیر زیادی بر روند تیم گذاشت. او اگر کنار زمین بود بازیکنان آرامش بیشتری داشتند و می توانستند به پیروزی هم برسند اما در مجموع این تساوی نباید استقلال را به حاشیه ببرد و انتظار می رود همه هواداران از تیمشان تحت هر شرایطی حمایت کنند.


منبع:

1399/09/15
13:30:21
5.0 / 5
1150
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی