لیگ قهرمانان آسیا - قطر

فینال پرسپولیس با حضور تماشاگر در قطر

فینال پرسپولیس با حضور تماشاگر در قطر طبق تصمیم کمیته مسابقات لیگ قهرمانان 2020 آسیا حضور تماشاگران در دیدار فینال برای بازی پرسپولیس با نماینده شرق آسیا امکان پذیر خواهدبود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از کانال فوتبال آسیایی در قطر، با تصمیم مشترک AFC و کمیته برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه، ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر) میان پرسپولیس ایران و نماینده شرق آسیا با حضور تماشاگران صورت خواهد گرفت.
ایرانیان مقیم قطر می توانند طبق پروتکل های اعلامی برای پشتیبانی از پرسپولیس بلیت این بازی را تهیه کنند و در استادیوم الجنوب از نماینده ایران در فینال حمایت کنند. مقرر است برای فینال جام امیر که ۱۸ دسامبر در استادیوم الریان برگزار می گردد تا چهارمین استادیوم جام جهانی ۲۰۲۲ افتتاح شود، ۵۰ درصد ظرفیت استادیوم بلیت فروشی صورت گیرد و طبق همین پروتکل ها برای فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز بلیت فروشی صورت بگیرد. تمامی تماشاگرانی که برای فینال امیر کاپ و لیگ قهرمانان آسیا قصد حضور در استادیوم ها را دارند، باید تست کرونا بدهند و طبق اطلاعات ثبت شده آنها در صورت منفی بودن تست کرونا بلیت به آنها فروخته می شود.
از قرار معلوم برای ورود به استادیوم ها نیز بار دیگر وضعیت افراد با اپلیکیشن هایی که داشتن آن در قطر الزامی است و وضعیت سلامت افراد را نمایش می دهد، کنترل خواهد شد و در صورت سبز بودن وضعیت اجازه حضور در استادیوم داده می شود.


منبع:

1399/09/16
20:44:49
5.0 / 5
1423
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی