عملكرد دروازه بان جدید استقلال و سه كلین شیت در چهار بازی

عملكرد دروازه بان جدید استقلال و سه كلین شیت در چهار بازی دروازه بان جدید آبی پوشان ۴ بار برای این تیم به میدان رفته تنها یکبار دروازه اش باز شده که این آماری خوب برای او به حساب می آید.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، رشید مظاهری یکی از خریدهای جنجالی آبی پوشان در فصل جاری بود که پس از پشت سر گذاشتن یک دعوای حقوقی سنگین با باشگاه تراکتور تبریز جواز حضور در تیم استقلال را یافت و از هفته سوم در ترکیب این تیم قرار گرفت.
مظاهری در ۴ بازی متوالی برای آبی پوشان به میدان رفت که تنها یک مرتبه دروازه اش باز شده و ۳ بار هم موفق به ثبت کلین شیت شده است که این آماری قابل توجه برای او بشمار می رود و امکان دارد سبب شود تا فعلاً جای ثابت خویش را در ترکیب ثابت این تیم را حفظ کند.
مظاهری نخستین بار در هفته سوم مقابل ماشین سازی درون دروازه آبی پوشان قرار گرفت و در شب آرامی که تیمش به سادگی پیروزی یک بر صفر به دست آورد نخستین کلین شیت خویش را در اولین بازی اش با پیراهن استقلال ثبت نمود. با این که دروازه استقلال در آن بازی بسیار کم با خطر مواجه گردید، اما مظاهری در دقایق پایانی بازی با یک سوپر واکنش دروازه اش را بسته نگه داشت و سبب پیروزی آبی پوشان شد.
وی برای بار دوم مقابل پیکان درون دروازه قرار گرفت که آن بازی هم با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید و مظاهری مقابل پیکان هم یکی دو بار واکنش های خوبی از خود نشان داد.
سومین حضور مظاهری درون دروازه آبی پوشان به بازی مقابل صنعت نفت و تساوی یک - یک دو تیم باز می گردد تا دروازه او پس از ۲۶۲ دقیقه باز شود که این نخستین و آخرین گلی است که مظاهری تابحال دریافت کرده است. وی در این بازی هم یکی دو واکنش خیلی خوب از خود نشان داد.
اوج هنر مظاهری اما به شبی باز می گردد که آبی پوشان در مشهد مقابل میزبان خود با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شده و به بالای جدول صعود کردند. با این که در این بازی دو بار هم توپ به دیرک دروازه آبی پوشان برخورد کرد، اما مظاهری هم بارها با واکنش های خیلی خوب خودش مانع از باز شدن دروازه شد تا این بهترین نمایش وی در ۴ باری باشد که برای آبی پوشان به میدان رفته است.
مظاهری با ۴ بازی، یک گل خورده و ۳ کلین شیت آمار خوبی در استقلال به جای گذاشته و با این عملکرد بعید است در بازی های پیش رو جای خویش را در ترکیب اصلی از دست بدهد.منبع:

1399/09/25
12:08:31
5.0 / 5
1155
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی