شناسایی ساختمان های پرخطر در منطقه ۲

شناسایی ساختمان های پرخطر در منطقه ۲ معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲، اظهار داشت: در جهت ایمن سازی ساختمان های پرخطر و ناایمن، تشکیل کمیته ایمنی، شناسایی و صدور اخطار به مالکان دردستور کار قرار گرفت.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، علی اکبر کریمی پور در جلسه کمیته ایمنی که با حضور نمایندگان آتش نشانی و مسؤلان شهرداری این منطقه برگزار شد، با تاکید بر اولویت مدیریت منطقه در شناسایی و رفع خطر ساختمان های ناایمن اظهار داشت: شناسایی و برنامه ریزی برای رفع خطر با ساختمان های صدمه پذیر از منظر ایمنی با اولویت کاربری های درمانی، تجاری، صنعتی، اداری و مسکونی از اهداف کمیته ایمنی است.
وی افزود: برپایه بند ۱۴ ماده ۵۵ در خصوص اتخاذ تدابیر مؤثر و اقدام لازم برای رفع خطر از بناهای ناایمن و پرخطر، اقدامات قانونی برای رفع موارد اعلامی سازمان آتش نشانی و خمات ایمنی شهرداری تهران طی بازدید از این اماکن انجام می شود.
معاون شهردار منطقه ۲ اضافه کرد: اولین مرحله فرایند پیشگیری و افزایش ایمنی ساختمان ها، صدور ابلاغ است و بعد از آن در صورت عدم توجه مالکان به صدور اخطار، به منظور حفظ جان و مال شهروندان، از راه مراجع قضائی نسبت به چگونگی فعالیت این مراکز اقدام خواهد شد.
کریمی پور اضافه کرد: درحال حاضر بیشتر از ۲۰۰ ساختمان ناایمن توسط آتش نشانی شناسایی و معرفی شده و نواحی ۹ گانه منطقه، اقدامات اجرایی برای رفع خطر این ساختمان ها را در دستور کار قرار داده اند.
وی ضمن اشاره به زمان بر بودن ایمن سازی ساختمان ها، بر تسریع روند شناسایی و اجرای فرایندهای قانونی و اداری نسبت به رفع خطر ساختمان ها تاکید نمود.

1399/09/27
10:52:55
5.0 / 5
1113
تگهای خبر: برنامه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی