در بازدید از اردوی تیم ملی كشتی؛

قول صالحی امیری برای حل مشكل بیمه كشتی گیران

قول صالحی امیری برای حل مشكل بیمه كشتی گیران لوازم ورزشی: رئیس کمیته ملی المپیک با تکیه بر اینکه کشتی نقطه امیدمان است، اظهار داشت: ما و وزارت ورزش به آن اندازه که در توان مان باشد به کشتی کمک می نماییم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، بامداد امروز شنبه سیدرضا صالحی امیری در کنار بعضی از اعضای هیات اجرایی، مشاوران و مسؤلان کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی کشتی بازدید نمودند. در این بازدید صالحی امیری ابتدا با حضور بر مزار شهید گمنام به روح شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ادای احترام کرد و سپس به بازدید از فدراسیون و اردوی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد پرداخت و در جمع کشتی گیران با تکیه بر اهمیت رشته کشتی در ورزش کشور عنوان کرد: باید برای کشتی و کشتی گیران به احترام ایستاد.
صالحی امیری: کشتی نقطه امید ورزش ایران است
وی اضافه کرد: برای مرتفع ساختن مشکلات کشتی گیران جلسه ای با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون خواهیم داشت، ما به تک تک شما علاقه مند هستیم چون شما سرمایه های ما هستید. هم اکنون کشتی در بهترین وضعیت قرار دارد چون که همه سرمایه های سخت افزار و نرم افزار برای کشتی در تلاش هستند که اتفاق خوب در این رشته ورزشی شکل بگیرد.
صالحی امیری خطاب به ملی پوشان کشتی اظهار داشت: برای پی بردن به علت اهمیت دادن به کشتی پس از اردو به کمیته ملی المپیک بیایید تالار مشاهیر ورزش ایران را ببینید و مشاهده کنید ۹۰ درصد مشاهیر ورزش ایران از کشتی هستند و بالای ۴۰ تندیس المپیکی در ارتباط با کشتی است که انشاءالله این هفته هم از ۵ تندیس رونمایی نماییم. تابحال تندیس ها از پیشکسوتان هستند و از ماه جدید هم ساخت و رونمایی از تندیس نسل جدید شروع می شود.
رئیس کمیته ملی المپیک ضمن اشاره به شرایط برگزاری اردوی ملی پوشان خاطرنشان کرد: از شرایط سخت اردوها آگاه هستیم و به صورت روزانه رصد می نماییم. در صورت تایید نهایی آقای دبیر، هماهنگی های لازم برای برگزاری اردوی کیش فراهم خواهد شد. مزیت برگزاری اردو در جزیره کیش این است که هم اکنون پاک ترین شهر کشور است و از این لحاظ مکان مناسبی برای اردوی ملی پوشان به حساب می آید.
صالحی امیری ضمن اشاره به شرایط کرونایی کشور اضافه کرد: شرایط کرونا شرایط سختی است و همه مردم غمگین هستند که انشاءالله در المپیک با درخشش شما کام مردم شیرین می شود و با مدال ذائقه مردم تغییر می کند و با همت شما عزیزان و تلاشهای آقای دبیر می توانید لبخند روی لب مردم بیاورید.
وی اظهار داشت: از سوی اعضای هیات اجرایی و آقایان پیمان فخری رئیس مرکز نظارت و بهداد سلیمی که مشاور من هستند هر میزانی که در توان ما باشد هم ما و هم وزارت ورزش به کشتی کمک می نماییم چون نقطه امید ما کشتی است و اگر کسی فکر کند ما به کشتی بی توجه هستیم این فکر گناه است.
وی افزود: آقای دبیر از جنس شماست و خوشبختانه هم خوب درخشیده و با انگیزه و ارتباطاتی که داشته، تلاش می کند تا بهترین ها را برای کشتی فراهم آورد البته از زحمات دیگران هم نباید غافل شد.
علیرضا دبیر: هزینه اردوی کشتی گیران چند برابر قبل کرونا شده است
به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، قبل از سخنان صالحی امیری علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با خیر مقدم به وی و هیات همراه در گزارشی شرایط اوزان و سهمیه های کسب شده و مسابقات پیش رو را توضیح داد و اظهار داشت: کشتی یکی از سه ورزش سخت دنیاست. وقتی کشتی گیران ما به المپیک هم برسند تازه کارشان آغاز می شود چون برای کشتی نه فقط حضور در المپیک بلکه مدال گرفتن افتخار است.
رئیس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: ملی پوشان ایرانی از با اخلاق ترین ورزشکاران هستند و سخت تلاش می کنند تا در المپیک دل مردم را شاد کنند.
دبیر ضمن اشاره به شرایط خاص برگزاری اردوها در دوران کرونا اظهار داشت: تمامی حاضران در اردو تست کرونا دادند و همه تست هارا به وزارت بهداشت ارسال می نماییم تا مکتوب داشته باشیم که سالم هستند.
وی اظهار داشت: هزینه های اردوها و کشتی گیران نسبت به دوران پیش از کرونا چندین برابر شده است که یکی به علت تست کرونا است و دیگری تغذیه خوب و مکمل های مجازی است که باید در اختیار کشتی گیران باشد.
درخواست محمد بنا برای حمایت بیشتر از مربیان
در ادامه حضور صالحی امیری در اردوی تیم ملی کشتی، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ضمن تشکر و ابراز شادمانی از حضور رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: از اینکه مورد لطف وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک قرار گرفتیم بسیار خوشحالم. کشتی گیران همواره در تلاش هستند در شرایط حساس با رسیدن به مدال مردم را شاد کنند. در این راه برای رسیدن به این مهم علیرضا دبیر برای راحتی ما تلاش فراوان کرده، مربیان هم خالصانه زحمت می کشند و کشتی گیران هم با تمام وجود می جنگند تا همگی بتوانیم ذره ای دل مردم را شاد نماییم.
وی تصریح کرد: من به شخصه همیشه صالحی امیری را بعنوان انسان والا قبول داشتم و همیشه به ورزشکاران توجه کرده اند؛ از صالحی امیری تقاضا دارم که از مربیان بیشتر حمایت شود چونکه این قشر مظلوم واقع شدند.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در ادامه اظهار داشت: بازدید مسؤلان از اردو در بالا رفتن روحیه ورزشکاران بسیار موثر است. خود من با دیدن بهداد سلیمی و سایر عزیزان روحیه مضاعف گرفتم و در حضور شما قول می دهیم بیشترین تلاش را برای شادی دل مردم نماییم.
غلامرضا محمدی: به تاریخ سازی در توکیو امیدواریم
در ادامه غلام محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد خطاب به رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: مثل همیشه لطف کردید و به اردو تشریف آوردید چونکه شما همیشه منبع خیر هستید و حضورتان سبب دلگرمی ماست. همانطور که صالحی امیری اشاره نمود، خوشبختانه علیرضا دبیر از جنس کشتی است و شرایط بچه ها را به خوبی درک می کند؛ هدف ما هم مشخص است و می دانیم که قراراست در توکیو چه اتفاقی بیفتد و تمام تلاش خویش را خواهیم کرد و امیدوارم مدال بیاوریم و بچه ها تاریخ ساز شوند از مسؤلان هم توقع پشتیبانی از اردوها و آرامش نسبی داریم.
در ادامه حسین خانی مربی تیم ملی کشتی هم از مسؤلان خواهان حمایت کشتی گیران در مورد حل مشکلات بیمه آنان شد و اظهار داشت: امیدواریم با پشتیبانی از کشتی گیران شرایطی ایجاد شود که تنها دغدغه آنان کشتی گرفتن باشد و بتوانیم در المپیک پرچم کشور را بالا ببریم.
قول صالحی امیری برای حل مشکل بیمه کشتی گیران
صالحی امیری ضمن اشاره به اهمیت آرامش خاطر ورزشکاران و کادر فنی اظهار داشت: ان شاءالله در جلسه ای که بعد از بازدید از اردو به همراه هیات اجرایی با علیرضا دبیر و کادر فنی کشتی خواهیم داشت در مورد مستمری و بیمه کشتی گیران هم بحث و بررسی خواهیم کرد. البته در نظر خواهیم داشت تا برای کشتی گیران که در راه قهرمانی و کشتی هستند مستمری پرداخت نماییم که بخشی از آنرا علیرضا دبیر و بخشی ما و وزارت تقبل می نماییم، مشکل بیمه را هم بخشی ما و وزارت و قسمتی دیگر را دبیر با کمک اسپانسر حل خواهیم کرد؛ البته مهم این است که این پرداخت ها پایدار باشد و هر تصمیمی برای همیشه گرفته شود.
در ادامه بازدید رئیس کمیته ملی المپیک و هیئت همراه از اردوی تیم ملی کشتی جشن تولد حسن یزدانی که روز گذشته ۵ دیماه بود با کیک تولد سردیس وی برگزار گردید.
در ادامه هم حسن یزدانی خطاب به صالحی امیری و هیئت همراه خواهان حمایت و توجه بیشتر به قهرمانان و حل مشکلات آنان پیش از المپیک شد تا بتوانند بدون دغدغه خوش رنگ ترین مدال را برای کشور بگیرند.
پس از بازدید از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی و آزاد صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه فضل اله باقرزاده نایب رییس، مجید کیهانی و عبدی افتخاری اعضای هیات اجرایی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، بهداد سلیمی مشاور رئیس و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و محمد بنا و غلام محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی نشستی برگزار کردند.

1399/10/07
12:08:45
5.0 / 5
1523
تگهای خبر: المپیك , بیمه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی