آشنایی با بهترین دستگاه های حضور و غیاب

آشنایی با بهترین دستگاه های حضور و غیاب لوازم ورزشی: با كمك دستگاه‌ های كنترل دسترسی، گیتهای كنترل تردد و اتوماسیون حضور و غیاب، سازمان ها می‎ ‎‎‌توانند بدون نگرانی تردد كاركنان خود را با روش ‌های مختلفی مانند ثبت چهره یا استفاده از كارت ثبت كنند.


دستگاه‌ های حضور و غیاب شرکت آرین طراح سناباد با نام تجاری ATS از راهکارهای خلاقانه با تکنولوژی جدید برای بررسی، ایجاد محدودیت در ثبت تردد و حضور و غیاب کارکنان است. آرین طراح سناباد

درحال حاضر یکی از پرچالش ‌ترین موضوعات منابع انسانی و مدیران در سازمان‌ها، کنترل تردد و حضور و غیاب کارکنان است که با استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب آرین طراح سناباد این امکان فراهم شده است.

 با کمک دستگاه‌ های کنترل دسترسی، گیتهای کنترل تردد و اتوماسیون حضور و غیاب، سازمان ها می ‎‎توانند بدون نگرانی تردد کارکنان خود را با روش ‌های مختلفی مانند ثبت چهره، اثرنگشت، کف دست یا استفاده از کارت ثبت کنند. چالش حضور و غیاب در سازمان‌ ‌‎‏‏‏‏‏‏ها با استفاده از دستگاه‌ های حضور و غیاب به یک فرصت تبدیل شده و این امکان را ایجاد می‌ کند تا هم کارکنان و هم مدیران به راحتی اطلاعات ورود و خروج، مرخصی ‌‌ها و ماموریت ‌ها را ثبت کرده و از آن‌ ها مطلع شوند.  حضور و غیاب آرین طراح

برای رسیدن به این منظور هر یک از مدیران از طریق رایانه خود و با مجوزهایی که در نرم افزار برایشان تعریف شده، میتوانند چگونگی تردد کارکنان زیر مجموعه ی خود را مورد بررسی و تایید قرار دهند و در نهایت پس از تائید مدیران اجرایی، عملیات محاسبه کارکرد و پرداخت حقوق توسط واحد کارگزینی یا مالی انجام پذیر خواهد بود.

علاوه بر ثبت و بازبینی ترددهای انجام شده، عملیات ثبت سقف مرخصی و دریافت گزارش مربوط به مانده مرخصی نیز از طریق نرم افزارهای حضور و غیاب آرین طراح سناباد، قابل انجام بوده و نیز هر یک از پرسنل میتوانند با مراجعه به صفحه شخصی خود علاوه بر اطلاع از ساعت ورود و خروج خود، از مرخصیها و ماموریتهای رفته و در نهایت تعداد باقیمانده از مرخصی خود نیز مطلع شوند.

امید است که شرکت آرین طراح سناباد با استفاده از سیستمهای حضور و غیاب خود توانسته باشد سهم کوچکی از بهینه سازی و افزایش سرعت و دقت در محاسبات کارکرد و حقوق و دستمزد مشتریان محترم را فراهم آورده باشد.

1399/10/08
20:10:08
5.0 / 5
1601
تگهای خبر: رپورتاژ , سیستم , شركت , گیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی