محمدحسین كنعانی زادگان:

دو هفته دیگر غایب هستم

دو هفته دیگر غایب هستم مدافع مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مصدومیت خود اظهار داشت: در بازی با آلومینیوم اراک بسیاری از بازیکنان در پست های غیرنخصصی خود هستند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، محمدحسین کنعانی زادگان که به سبب مصدومیت همراه با پرسپولیس به اراک نرفت تا مقابل آلومینیوم بازی کند درباب عملکرد این تیم در نیمه اول این دیدار اظهار داشت: به هر حال در بازی های قبلی، روی ضربات ایستگاهی کمتر گل خورده بودیم اما به هر حال این بازی متفاوت می باشد. مدافع مصدوم پرسپولیس اضافه کرد: به هر حال بازیکنان در پست های غیر تخصصی هستند. میلاد سرلک هم عقب تر آمده است و می بینید که برخی از بازیکنان در پست های دیگری بازی می کنند.
وی درباره وضعیت مصدومیت خودش و سیدجلال حسینی اشاره کرد: وضعیت سید جلال بهتر از من است و در بازی با آلومینیوم هم روی نیمکت است. اگر آقای گل محمدی بخواهد او می تواند بازی کند. البته سیدجلال درد کوچکی هم دارد؛ اما متاسفانه پارگی همسترینگ من بیشتر است. در هفته جاری فیزیوتراپی کردم و شرایط بهتری نسبت به گذشته دارم.
کنعانی زادگان در آخر اظهار داشت: صد درصد در دو هفته آتی نیستم. همه تلاشم را می کنم تا زودتر برسیم. جوانان خیلی خوبی داریم. همین ها آینده پرسپولیس هستند و آنها در سال های آتی می توانند تیم را بیمه کنند.

1399/11/06
18:24:02
0.0 / 5
1169
تگهای خبر: بازی , بازیكن , بیمه , پرسپولیس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی