امیرمحمد یزدانی:

مسابقات جهانی را به علت مبتلا شدن به كرونا از دست دادم

مسابقات جهانی را به علت مبتلا شدن به كرونا از دست دادم به گزارش لوازم ورزشی مدعی وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: دوست داشتم در صربستان بعنوان یک تورنمنت تدارکاتی با سطح بالا شرکت کنم و تجربیات خویش را در رده بزرگسالان ارتقا دهم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، امیرمحمد یزدانی اردونشین تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۶۵ کیلوگرم با بیان این مطلب اضافه کرد: خیلی دوست داشتم به رقابت های صربستان اعزام شوم تا خویش را یک محک جدی بزنم، اما متأسفانه آزمایش کرونای من مثبت شد و نتوانستم در این مسابقات حضور یابم.
وی در مورد روند بهبودی اش از بیماری کرونا خاطرنشان کرد: متأسفانه به سبب کرونا اردوی اول تیم ملی را از دست دادم و در اردوی دوم هم شرایط بدنی خوبی نداشتم، اما خوشبختانه در اردوی سوم از لحاظ آمادگی جسمانی عقب ماندگی خویش را جبران کردم.
وی در مورد حریفان داخلی اش در وزن ۶۵ کیلوگرم اظهار داشت: دو سال است که در انتخابی تیم ملی اول می شوم و سال قبل هم بعنوان نماینده کشورمان در رقابت های جهانی قزاقستان شرکت کردم. در این وزن با کشتی گیران خوبی مانند میثم نصیری، پیمان بیابانی، مرتضی قیاسی و امیرحسین مقصودی مصاف داده ام و هم اکنون هم بهنام احسان پور از ۶۱ به ۶۵ کیلوگرم آمده است اما اگر قرار باشد راهی رقابت های المپیک بشوم باید برتری خویش را ثابت کنم و تابع دستورات کادر فنی باشم.
یزدانی در مورد انگیزه اش برای حضور در المپیک اظهار داشت: انگیزه بسیار بالای برای کسب سهمیه و حضور در المپیک دارم اما اساسا نظر کادر فنی مهم می باشد که چه کسی به این مسابقات اعزام شود.
وی در مورد شرایط برگزاری اردوهای تیم ملی اظهار داشت: از شرایط اردو راضی هستم و از لحاظ تغذیه هم نسبت به شرایط بدنی و جسمانی کشتی گیران تغییراتی داشته، از کادر فنی هم بابت اینکه تمام تلاش خویش را برای آماده سازی کشتی گیران انجام می دهند قدردانی می کنم.
یزدانی در انتها اشاره کرد: هدفم حضور در المپیک و کسب مدال در این بازی ها است و در این راه هیچ حریفی را دست کم نخواهم گرفت.


منبع:

1399/11/07
13:18:23
0.0 / 5
1101
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی