جهانبخش:

رونالدو بهترین بازیكن تاریخ فوتبال

رونالدو بهترین بازیكن تاریخ فوتبال به گزارش لوازم ورزشی علیرضا جهانبخش عاشق كریس رونالدو است اما چند بار تاكید می كند قرار نیست در جام جهانی فقط جلوی او بازی نماییم بلكه با تیم ملی پرتغال مواجه می باشیم.روزنامه خبر ورزشی نوشت: جهانبخش همینطور در ایام پربحث درباره اینكه چه كسی می تواند بهترین بازیكن تاریخ فوتبال باشد، با قاطعیت می گوید كریس رونالدو. او درباره سقف فوتبال خود در هلند هم حرف های جالبی می زند و می گوید دیگر بازی در این كشور بس است.
علیرضا تبریك به خاطر گلزنی ات. تبدیل به ستاره بی چون و چرای آلكمار شده ای و همچنان می درخشی.
ممنون. خب با فورتونا سیتارد بازی داشتیم كه قاعدتاً باید برنده می شدیم. ۴ بر ۲ هم بردیم و به مرحله یك هشتم نهایی رسیدیم. منتظریم تا رقیب مان را در این مرحله بشناسیم. مرحله بعدی خیلی سخت تر خواهد بود. تیم هایی چون فاینورد و آیندهوون هم در مرحله بعدی هستند و كار سخت تر می گردد. خدا را شكر كه من هم توانستم در برد تیم مقابل تیم دسته اولی فورتونا سهم داشته باشم و امیدوارم بتوانم دوباره برای تیم مثمرثمر باشم.
در این فصل كه تو خوش می درخشی، رضا گوچی زیاد شرایط خوبی در هیرنوین ندارد. اساساً با او صحبت كرده ای، درست است؟
بله، دورادور با رضا در ارتباطم و صحبت می نماییم. مخصوصاً در مسابقه ای كه در خانه هیرنوین داشتیم، همدیگر را دیدیم و حرف زدیم. آن مسابقه را ۲ بر یك بردیم. بعد از بازی چیزی كه فهمیدم این بود كه كیفیت او فرقی نكرده است. فقط یكی، دو مسئله در عملكرد او نقش داشته. دو بازیكن كناری هیرنوین كه در موفقیت رضا نقش زیادی داشتند، امسال در این تیم نیستند. یكی از آن ها به فاینورد رفت و آن یكی هم مصدوم است. به خاطر همین به رضا زیاد توپ نمی رسد و واقعاً بدشانسی آورده. من هر هفته بازی های شان را زنده می بینم. رضا خیلی بدشانس است و گاهی توپ هایش گل نمی شوند. اساساً مصدومان هیرنوین برگردند شرایط برای رضا هم بهتر می گردد.
سردار آزمون هم شرایط سختی مثل رضا دارد. البته در آخرین بازی نیم فصل یك گل زد و یك گل ساخت.
هفته پیش از آن به سردار آزمون گفته بودم در آخرین بازی نیم فصل گل می زنی. خدا را شكر این اتفاق هم افتاد و گل زد. به جهت اینكه شرایط تیم ملی خوب باشد، نیاز داریم همه بازیكنان روحیه داشته باشند و موفق باشند. سردار هم در این چند سال همیشه سرحال بوده و الان هم شرایط خوبی دارد. برای هر فوتبالیستی ممكن است این شرایط پیش بیاید. باید همیشه به بازیكنان تیم ملی روحیه داد.
خود تو جزو كسانی بودی كه به رامین رضاییان خیلی روحیه دادی.
بله، خب رامین آماده باشد به نفع تیم ملی است. فكر می كنم رامین در مسابقه آخر تیمش خوب كار كرد و تنها یك اشتباه داشت كه آن اشتباه به چشم آمد. برای همین باید مراقب بچه ها بود و هر جا لازم باشد باید به هم روحیه بدهیم.
علیرضا، درباره تو می گویند دیگر به سقف فوتبالت در هلند رسیده ای. خودت به این باور رسیده ای؟
البته هیچ وقت نمی شود درباره مسئله ای با اطمینان حرف زد، مخصوصاً اگر قرار باشد انتخابی داشته باشی كه روی آینده ات تأثیر بگذارد اما می توانم بگویم اساساً برای انتخاب بعدی ام حساسیت زیادی خواهم داشت، آن هم خارج از هلند خواهد بود. من هم همین حسی را كه خیلی ها دارند، دارم. به نظر من هم دیگر حضور در فوتبال هلند كافی است. ان شا ءالله در قدم بعدی كه برمی دارم، دوست دارم در خارج از هلند بازی كنم. راستش در این چند سال ماندم تا با شرایط فوتبال حرفه ای آشناتر شوم و سال به سال پیشرفت كنم. فكر می كنم به چیزهایی كه تا الان می خواستم رسیدم و اساساً از الان به بعد مسیری طولانی برایم باقی مانده است. باید تلاش كنم این مسیر خوب را ادامه دهم.
سؤال آخر هم درباره كریس رونالدو است. این قدر در تیم ملی گفتید رونالدو رونالدو آخر با پرتغال افتادیم.
(خنده) رونالدو همیشه مورد علاقه من است. او الگوی فوتبالی من بشمار می رود. خب خیلی ها در این باره حرف می زنند ولی من می گویم ما كه قرار نیست فقط جلوی رونالدو بازی نماییم. حضور وی در تیم ملی پرتغال خیلی مهم است ولی ما باید جلوی یك تیم بازی نماییم نه یك نفر. رونالدو به نظر من بهترین بازیكن دنیاست. البته شكی نیست كه او بهترین بازیكن تاریخ فوتبال هم بشمار می رود.
بالاتر از همه؟
این نظر من است. رونالدو بهترین بازیكن تاریخ است ولی ما مقرر است جلوی پرتغال بازی نماییم نه فقط رونالدو. اساساً بازی جلوی رونالدو و اینكه او و كیفیت فوتبالی اش را از نزدیك ببینی، اتفاق بزرگی است و جذابیت دارد، هم برای من و هم برای بازیكنان تیم ملی. ولی همان گونه كه گفتم بیشتر باید به فكر رودررویی با تیم پرتغال باشیم. اساساً اتفاق قشنگی است جلوی رونالدو بازی می نماییم. سری قبل هم جلوی مسی بازی كردیم و برای مردم ایران خیلی جالب و جذاب بود. چون دیدند ما جلوی مسی و آرژانتین چطور بازی كردیم، توقع دارند مقابل پرتغال هم عملكرد خوبی داشته باشیم.
43503
 

1396/10/02
00:49:42
5.0 / 5
5331
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم ملی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی