شماره ۱۰ ماندنی شد

جزئیات توافق جدید مهدی قایدی و باشگاه استقلال برای ادامه همكاری

جزئیات توافق جدید مهدی قایدی و باشگاه استقلال برای ادامه همكاری مسؤلان باشگاه استقلال در مذاکرات طولانی مدتی که با مهاجم اثرگذار خود داشتند به توافق رسیدند تا خواسته های این بازیکن را به صورت تعاملی و بُرد طرفین اجرایی کنند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، یکی از چالش های این روزهای استقلال، اصلاح مبلغ قرارداد مهدی قایدی، مهاجم شماره ۱۰ این تیم بود که به نشانه اعتراض به مبلغ قراردادش، چند روزی را در تمرینات آبی پوشان شرکت نکرد.
قایدی پس از آنکه با انتشار پستی در فضای مجازی به صورت تلویحی خبر از بازگشت به تمرین داد، ظهر امروز هم با حضور در تمرین خیال آبی ها را راحت کرد.
قایدی که خواستار اصلاح مبلغ ۹۰۰ میلیونی قراردادش بود و گفته می شد با این که تا سال ۱۴۰۲ با باشگاه قرارداد دارد، اما خواستار بند فسخ در ازای مبلغی بوده است، به صورت ضمنی موافقت خویش را با پیشنهاد باشگاه اعلام نمود.
گویا توافق طرفین بدین سان است که مبلغ قرارداد قایدی افزایش یافته، اما بند فسخ در قرارداد وی قرار نگیرد و به جای آن در صورت ترانسفر قایدی، مبلغی که بعداً مشخص خواهد شد بعنوان حق رشد این بازیکن از قراردادش به استقلال تعلق گیرد.
این توافق هنوز مکتوب نشده و امکان دارد بزودی و طی روزهای آتی به شکل متمم به قرارداد مهاجم شماره ۱۰ آبی پوشان اضافه شود.
قایدی در دو فصل اخیر عملکردی مطلوب داشته و می توان او را بهترین و تاثیرگذارتر ین بازیکن دو فصل اخیر آبی پوشان و یکی از برترین بازیکنان شاغل در فوتبال ایران دانست که اخیراً در مقایسه مبلغ قراردادش با بسیاری از بازیکنان لیگ برتری و حتی همبازیانش، خواستار اصلاح در مبلغ آن شده بود.


منبع:

1399/12/09
14:56:55
0.0 / 5
642
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی