در گزارش لوازم ورزشی عنوان شد:

خبرخوش برای عیسی و هواداران پرسپولیس

خبرخوش برای عیسی و هواداران پرسپولیس محرومیت بازیکن پرسپولیس شامل تمرینات انفرادی نمی گردد و وی می تواند از روز 14 فروردین برای تیمش بازی کند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، در حالیکه محرومیت عیسی آل کثیر تا چند روز دیگر تمام می شود و وی می تواند تیمش را در مسابقات همراهی کند، انتشار تصاویری از تمرین اختصاصی وی در ورزشگاهی که سرخپوشان تمرین می کنند، ابهاماتی را در مورد تمدید محرومیت وی به وجود آورد.
ناظر سابق کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفتگو با خبرنگار مهر افترا جدید ضد عیسی آل کثیر بازیکن محروم تیم پرسپولیس را بی اساس توصیف و تصریح کرد محرومیت وی طبق زمان اعلام شده به پایان خواهد رسید و بازیکن پرسپولیس می تواند در تمرینات و مسابقات رسمی تیمش را همراهی کند.
ایمان فرزین اظهار داشت: طبق ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، محرومیت عیسی آل کثیر شامل تمرینات انفرادی نمی گردد. این بدین مفهوم است که وی می توانسته در هر زمان و مکانی، تمرینات انفرادی اش را انجام دهد و محرومیت وی فقط شامل حضور در تمرینات گروهی و تیمی می شود.
فرزین همینطور اضافه کرد: بر طبق این ماده، بازیکنی مثل آل کثیر حتی این امکان را دارد تا با یک تیم فوتبال آماتوری (که به صورت رسمی در فدراسیون فوتبال ثبت نشده است) تمرین کند.
ناظر سابق کنفدراسیون فوتبال آسیا در انتها ضمن اشاره به بی اساس بودن افترا جدید ضد بازیکن تیم پرسپولیس اظهار داشت: رسانه ها نباید هر خبر بی پایه و اساس و شایعه ای را تیتر و منتشر کنند و لازم است در موارد اینچنینی نظرات کارشناسان و حقوق دانان ورزشی را جویا شوند.


منبع:

1400/01/09
13:38:41
5.0 / 5
730
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی