10 سال محرومیت برای داوری با پنالتی مشكوك!

10 سال محرومیت برای داوری با پنالتی مشكوك! به گزارش لوازم ورزشی ورزش سه نوشت: دادگاه عالی ورزشی در صربستان حکم سنگینی برای سربجان اوبرادوویچ صادر کرده است.بالاخره و پس از سه سال دست سربجان اوبرادوویچ، داور صربستانی رو شده و مشخص شد وی در سال 2018 گرفتار تخلف شده است. سربجان اوبرادوویچ در جریان پیروزی 2-0 اسپارتاک سوبوتیکا مقابل رادنیکی نیش در لیگ صربستان در سال 2018 دو پنالتی بسیار بحث برانگیز اعلام نمود که هر دو پنالتی نیز تبدیل به گل شد. این بازی در مرحله پلی آف لیگ برگزار شده و برنده قادر به کسب سهمیه لیگ اروپا بود.پنالتی دوم که در دقیقه 78 اعلام گردید بسیار عجیب و بحث برانگیز بود و سربجان اوبرادوویچ بدون هیچ برخوردی در محوطه صحنه را پنالتی تشخیص داد. همین طور میلان پاکوف، بازیکن رادنیکی نیش در ضمن دو دقیقه دو کارت زرد دریافت کرده و به شکل عجیبی از زمین اخراج شد. این مهاجم که حالا در تیم ستاره سرخ بلگراد بازی می کند، بعنوان شاهد اصلی در جلسه دادرسی دادگاه شرکت کرد و قاضی از او درباب آن مسابقه توضیحاتی خواست.
بدین ترتیب دادگاه در نهایت تصمیم گرفت حکم 15 ماه زندان را برای سربجان اوبرادوویچ صادر کرده و همین طور او به مدت 10 سال از انجام هر گونه فعالیت در فوتبال صربستان منع شد.

اما جرایم داوری در صربستن بتازگی به شدت بالا رفته است. هفته گذشته، اسلاویسا کوکزا باوجود رفع بهتان بعد از بازجویی پلیس در ارتباط با تحقیقات جرایم سازمان یافته، از سمت ریاست فدراسیون فوتبال صربستان استعفا داد.251 251

1400/01/19
11:30:59
5.0 / 5
868
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برند , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی