واكنش رسانه های عربستانی به شكست تحقیرآمیز الاهلی مقابل استقلال

واكنش رسانه های عربستانی به شكست تحقیرآمیز الاهلی مقابل استقلال ایسنا نوشت: رسانه های عربستانی به شکست سنگین الاهلی برابر استقلال واکنش نشان دادند و به انتقاد از بازی ضعیف این تیم پرداختند.الاهلی و استقلال در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا در جده به مصاف هم رفتند.
این دیدار که توییتر لیگ قهرمانان آسیا آنرا مهم ترین بازی هفته نخست دانست با شکست سنگین نماینده عربستان همراه شد تا جایکه استقلال توانست با نتیجه ۵ بر دو بازی را به سود خود به انتها رساند.
این شکست سنگین الاهلی در رسانه های عربستانی بازتاب داشت که به آن می پردازیم:
سعودی اسپورت
این سایت عربستانی با تیتر" فاجعه... شکست تحقیر آمیز الاهلی برابر استقلال در شروع راه آسیایی" نوشت: دیدار استقلال و الاهلی با شکست سنگین ۵ بر دو الاهلی به انتها رسید. هیجان در بازی خیلی زود شروع شد تا جایکه خطای بی مورد ادریس فتوحی یک فرصت خوب را نصیب استقلال کرد. نماینده ایران از این خطا نهایت استفاده را برد و توانست گل نخست را به ثمر رساند. الاهلی در دقیقه ۲۷ موفق شد که گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا دو تیم به تساوی در نیمه نخست رضایت دهند.
در ادامه این گزارش آمده است: با شروع نیمه دوم الاهلی یک اشتباه دیگر را در خط دفاعی مرتکب شد و نادری گل دوم را به ثمر رساند. در دقیقه ۶۷ قایدی توانست روی یک اشتباه عجیب دیگر از خط دفاعی الاهلی به گل برسد. السومه یکی از گل ها را جبران کرد تا الاهلی امیدوار شود اما این قایدی بود که با یک شوت سنگین بار دیگر اختلاف را به دو گل رساند. استقلال در دقایق پایانی یک گل دیگر از روی نقطه پنالتی توسط دیاباته به ثمر رساند تا یک پیروزی پر گل را به دست آورد و به بالای جدول رده بندی صعود کند.
الریاضیه
"ناکامی الاهلی به آسیا هم آمد"
این روزنامه عربستانی در گزارش خود نوشت: الاهلی ناکامی خود در لیگ محلی را به آسیا هم آورد تا جایکه یک شکست سنگین ۵ بر دو را در دیدار نخست خود برابر استقلال تجربه نمود. استقلال با گل زود هنگام خود الاهلی را غافلگیر کرد اما عمر السومه این گل را جبران کرد. نماینده ایران نیمه دوم را توفانی شروع کرد و اشتباهات زیاد بازیکنان الاهلی موجب شد تا آنها گل های زیادی دریافت نمایند.
الشرق الاوسط
" شکست تاریخی الاهلی برابر استقلال
این روزنامه سرشناس اینطور به شکست سنگین الاهلی واکنش نشان داد: الاهلی در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا یک شکست تاریخی را برابر نماینده ایران تجربه نمود. الاهلی با نتیجه ۵ بر دو برابر استقلال شکست خورد که این سنگین ترین شکست این تیم در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا بود.
عکاظ
" الاهلی سنگین ترین شکست خودرا تجربه کرد"
روزنامه عکاظ با تیتر فوق نوشت: الاهلی در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۵ بر دو برابر استقلال شکست خورد.
اسپورت ۲۴
" الاهلی توسط استقلال ۵ تایی شد. ناکامی الاهلی در اولین آزمون خود با ریجکمپ"
این سایت خبری هم نوشت: الاهلی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را با شکست سنگین برابر استقلال شروع کرد تا جایکه این تیم که برای اولین بار ریجکمپ را روی نیمکت خود داشت با نتیجه ۵ بر دو شکست خورد. با این نتیجه استقلال در بالای جدول رده بندی قرار گرفت این درحالی است که الاهلی قعرنشین شد.
بیشتر بخوانید: واکنش رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به شکایت هندی ها
253 251

1400/01/28
15:32:23
5.0 / 5
648
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی