درهشتاد و دومین نشست هیات اجرایی كمیته ملی المپیك صورت گرفت؛

بررسی وضعیت اعزام كاروان و تصویب هزینه های ریالی و ارزی

بررسی وضعیت اعزام كاروان و تصویب هزینه های ریالی و ارزی اعضای هیات اجرائی کمیته ملی المپیک در هشتاد و دومین نشست خود ضمن بررسی وضعیت کاروان اعزامی به المپیک توکیو، جدول هزینه های ارزی و ریالی کاروان برای اعزام را تصویب کردند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، هشتاد و دومین نشست هیات اجرائی بامداد امروز به ریاست صالحی امیری و با حضور اعضا برگزار شد که طی آن حاضرین به بررسی موارد مختلفی همچون وضعیت روند اردوها، واکسیناسیون ورزشکاران و سایر موارد در رابطه با اعزام کاروان پرداختند.
در ابتدای نشست آخرین وضعیت سهمیه ها، اردوهای آماده سازی و همین طور واکسیناسیون ورزشکاران اعزامی توسط اعضا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در ادامه سرکار خانم کریمی دبیر شورای حفاظت از ورزشکاران، آیین نامه این شورا را ارائه نمودند که با اعمال برخی تغییرات در بخش ساختاری و وظیفه ای؛ این آیین نامه مورد تصویب هیات اجرائی قرار گرفت.
در ادامه جلسه سعیدی دبیر کل کمیته گزارشی را درباب فعالیتهای جاری کمیته ملی المپیک ارائه کردند.
سپس نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارش کامل و جامعی از اقدامات صورت گرفته درباب روند آماده سازی ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه شده اند و همین طور ورزشکارانی که خودرا برای کسب سهمیه آماده می کنند، ارائه نمود. سجادی ضمن اشاره به آخرین وضعیت و شرایط برگزاری بازی ها جدول هزینه های ریالی و ارزی کاروان را ارائه کرد که مورد تائید و تصویب اعضا قرار گرفت. همین طور قرار شد جدول هزینه های اعزام به پنج رویداد دیگر سال جاری نیز در جلسات آتی هیات اجرائی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.
بر اساس تصمیم اعضای هیات اجرائی در حمایت همه جانبه از رشته های اعزامی به المپیک توکیو و با عنایت به شرایط موجود و اعلام نیاز فدراسیون های المپیکی برای برگزاری اردوهای آماده سازی و همین طور اعزام به رویدادهای کسب سهمیه و برنامه های عملیاتی آنان، قرار شد تا ۵۰ درصد بودجه مصوب فدراسیون ها با در نظر گرفتن فاکتورهای مصوب طی هفته جاری به حسابشان واریز گردد.

1400/01/29
21:14:28
5.0 / 5
621
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی