میرشاد ماجدی عنوان كرد

صعود تیم ملی اولویت فدراسیون است

صعود تیم ملی اولویت فدراسیون است لوازم ورزشی: عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید تیم حقوقی فدراسیون تمام تلاش خودرا برای گرفتن میزبانی از بحرین انجام می دهد و به دنبال احقاق حق ایران در این مسابقات است.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، میرشاد ماجدی درباره آخرین تحولات فوتبال کشور اظهار داشت: دکترعزیزی خادم، رئیس فدراسیون تمام اولویت خودرا برای حضور پرقدرت تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر گذاشته است. برهمین اساس اعضای هیات رئیسه نیز همین دغدغه را دارند و تلاش می کنند، تجهیزات و امکانات لازم در این راه را برای تیم ملی فراهم آورند تا تیم ملی در رقابتهای مقدماتی جام جهانی با بهترین کیفیت حضور داشته باشد.
ماجدی در ادامه درباره اقدامات انجام شده برای کسب میزبانی مقدماتی جام جهانی در اعتراض به سیاست های کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد: تیم حقوقی فدراسیون تمام تلاش خودرا دراین زمینه انجام می دهد و به دنبال احقاق حق ایران برای کسب میزبانی در این مسابقات است. اگر این اتفاق هم رخ ندهد، بدون شک تیم ملی فوتبال کشورمان در هر کشوری که مسابقات را برگزار کند، بهترین نتیجه را خواهد گرفت. اعضای هیات رئیسه فدراسیون با یکدیگر همدل و همقسم شده اند که برای درخشش تیم ملی در این رقابتها همه تلاش خودرا دراین زمینه انجام دهند.
رئیس کمیته جوانان افزود: در اولین جلسه ای که در هیات رئیسه برگزار شد، قرار شد کارگروهی تشکیل گردد تا نسبت به بررسی یک موسسه با ساختار حقوقی مشخص با سازوکارهای قانونی برای چگونگی برگزاری مسابقات تصمیم گیری و روش های اجرائی آنرا مدیریت کند که هم اکنون این کارگروه در مرحله تحقیق است تا نقاط ضعف و قوت آن مشخص شود.
عضو هیات رئیسه فدراسیون درباره مسابقات تیم ملی زیر 23 سال آسیا اظهار داشت: این مسابقات در آبان ۱۴۰۰ ماه سال جاری در گروههای مختلف انجام خواهد شد. کنفدراسیون آسیا اعلام نموده محل و شرایط برگزاری بازی های مقدماتی را بعدا ابلاغ می کند. فدراسیون فوتبال هم درخواست میزبانی مرحله مقدماتی را ارایه داده است.
وی در ادامه افزود: این رقابتها در ۱۱ گروه (۶ گروه در مناطق غرب و مرکز و جنوب - ۵ گروه از شرق و منطقه آ. سه. آن) انجام می شود. ۱۱ تیم صدرنشین بعلاوه چهار تیم برتر رده دوم در کنار میزبان، تشکیل دهنده ۱۶ تیم مرحله نهایی خواهند بود. همین طور مسابقات قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا در ماه جولای سال ۲۰۲۲ در ازبکستان انجام می شود.
ماجدی در آخر اشاره کرد: در آخر باید به همه همکاران این نکته را یکبار دیگر یادآوری کنم که دکتر عزیزی خادم تمام اهتمام خودرا برای حضور پرفدرت تیم های ملی فوتبال و فوتسال در مسابقات جام جهانی گذاشته است. بدون تردید بهترین امکانات را برای تیم های ملی در نظر گرفته است. همین طور از تمام رسانه ها و باشگاهها می خواهم مثل گذشته که حامی فدراسیون فوتبال بودند، بار دیگر در این راه سخت به کمک ما بیایند تا با حمایت و همدلی یکدیگر شاهد بازیهای درخشان تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی باشیم.


منبع:

1400/02/02
12:24:23
5.0 / 5
795
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تجهیزات , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی