با ارسال نامه ای صورت گرفت؛

درخواست قایقرانی ایران از فدراسیون جهانی برای افزایش سهمیه المپیك

درخواست قایقرانی ایران از فدراسیون جهانی برای افزایش سهمیه المپیك به گزارش لوازم ورزشی رئیس فدراسیون قایقرانی، برای افزایش تعداد سهمیه های المپیک روئینگ با رئیس فدراسیون جهانی مکاتبه کرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، نازنین ملایی و بهمن نصیری دو ملی پوش روئینگ کشورمان در رقابت های انتخابی المپیک به مدال نقره رسیدند اما برپایه قوانین جدید فدراسیون جهانی در توزیع سهمیه های المپیک یکنفر از آنها می تواند در توکیو به آب بزند و برهمین اساس فدراسیون ایران باید از میان این دو ورزشکار یک نفر را انتخاب نماید.
با توجه به دشواری این شرایط علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی برای تغییر در شرایط توزیع سهمیه ها طی نامه ای به خوان کریستف رولاند رئیس فدراسیون جهانی روئینگ خواهان افزایش سهمیه ایران در المپیک توکیو با عنایت به نتایج ملی پوشان کشورمان شد.
در این نامه از فدراسیون جهانی روئینگ خواسته شده با عنایت به این که ایران پس از ژاپن بهترین نتیجه را در مسابقات انتخابی داشته و ژاپن هم تنها می تواند دو قایق برای المپیک انتخاب نماید، این شانس برای کشورمان ایجاد شود تا هر دو ورزشکار روئینگ در المپیک حضور داشته باشند.
همچنین وحید مرادی نایب رییس ایرانی کنفدراسیون روئینگ آسیا هم در حال رایزنی با مسؤلان فدراسیون جهانی روئینگ است تا بتواند تعداد ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو را افزایش دهد.
با این حال کمتر از یک هفته فرصت است تا ایران نماینده خود در المپیک توکیو را معرفی نماید اما قبل از آن فدراسیون در تلاش است تا با جلب رضایت فدراسیون جهانی هر دو قهرمان خویش را راهی این بازی ها کند.

1400/02/21
10:39:36
5.0 / 5
547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی