مرتضی یكه :

استقلال تمركزش را از دست داد

استقلال تمركزش را از دست داد مهاجم پیشین استقلال اظهار داشت: آبی پوشان پس از گلی که دریافت نمودند تمرکز خودرا از دست داده و نتوانستند از موقعیت های به دست آمده استفاده کنند.مرتضی یکه در گفتگو با خبرنگار مهر درباب دربی نود و پنجم که با شکست استقلال همراه شد، اظهار داشت: در دربی نود و پنجم بیشتر بجای نکات فنی شاهد درگیری، اشتباهات داوری و مسائل حاشیه ای بودیم. با آنکه انتظار می رفت دو تیم نمایش خوبی از خود از لحاظ فنی نشان دهند اما همانند بیشتر دربی های گذشته این بازی هم قابلیت فنی بالایی نداشت و بیشتر اسیر حواشی و اتفاقات ناخوشایند بود.
وی تاکید کرد: زمانی که استقلال تمرکزش را از دست داد، هم گل دریافت کرد و هم پس از آن نتوانست به بازی برگردد، بااینکه چند موقعیت خوب را به دست آورد اما به سبب آشفتگی و نداشتن آرامش و تمرکز نتوانست از موقعیت هایش بهره برده و بازی را به تساوی بکشاند.
مهاجم پیشین استقلال در ادامه اظهار داشت: باز هم اشتباهات خط دفاع کار دست آبی ها داد. مدافعان استقلال نباید اجازه می دادند شهریار مغانلو به آسانی دور بزند و شوت زنی کند اما او فضای کافی را در اختیار داشت و توانست بدون حضور مدافعان استقلال ضربه خودرا بزند که در ریباند آل کثیر توانست دروازه استقلال را باز کند و پرسپولیس با هم تک گل به پیروزی رسیده و به قهرمانی امیدوارتر شود.
وی در ادامه اشاره کرد: استقلال پس از گل تا حدودی بر روی دروازه پرسپولیس فشار آورد که این مساله طبیعی بود اما بازیکنان آنقدر پراسترس بودند که اشتباهاتشان لحظه به لحظه بیشتر می شد. بااینکه چند موقعیت هم به دست آوردند اما به سبب همان استرس نتوانستند دروازه پرسپولیس را باز کنند.
یکه در مورد تعویض هایی که برای استقلال صورت گرفت، اظهار داشت: نمی دانم دلیل دیر آمدن دیاباته و اسماعیلی به زمین چه بود. شاید اگر آنها زودتر به میدان می آمدند، تأثیر بیشتری در نتیجه دیدار داشتند و دیدیم که با آمدنشان چند حرکت ترکیبی انجام دادند و بر روی دروازه پرسپولیس خطرناک شدند اما دیگر زمان کافی وجود نداشت و پرسپولیس با مدیریت بازی توانست به پیروزی برسد.
وی در آخر و درباب درگیری هایی که در آخر بازی رخ داد، اظهار داشت: متأسفانه درگیری در فوتبال ما دیگر عادی شده است. هفته پیش در اصفهان، روز جمعه در تهران و مشخص نیست درگیری بعدی در کدام بازی اتفاق بیفتد. این درگیری ها نشان میدهد که هنوز تا حرفه ای شدن راه طولانی در ییش داریم و تنها مدعی حرفه ای بودن هستیم.

1400/02/26
13:42:13
5.0 / 5
619
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی