كارشناسی قیمت در حال انجام است

شروع اقدام فدراسیون فوتبال برای فروش ساختمان های فوتسال

شروع اقدام فدراسیون فوتبال برای فروش ساختمان های فوتسال فدراسیون فوتبال اقدامات خویش را برای فروش ساختمان های فوتسال شروع کرده است. این در حالیست که چند تیم تهدید کرده اند از لیگ برتر فوتسال کنار می کشند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، هفته گذشته بود که انتشار گزارش تصمیم فدراسیون فوتبال برای فروش دو واحد ساختمانی سازمان لیگ فوتسال در خبرگزاری مهر سروصدای زیادی به پا کرد و واکنش اهالی این رشته را در پی داشت. (لینک گزارش) فدراسیون فوتبال که ساختمانش به سبب شکایت شستا در پرونده «مارک ویلموتس» مصادره شده است، می خواهد با فروش ساختمان های فوتسال قسمتی از مشکلات مالی خودرا جبران کند.
سیدرضا افتخاری رئیس پیشین کمیته فوتسال تاکید دارد این دو ساختمان از پول باشگاه ها تهیه شده و فدراسیون حق ندارد آنرا بدون اجازه سازمان لیگ و باشگاه ها به فروش برساند. از طرف دیگر کریم منصوری و سعید نجاریان مدیران دو باشگاه شهید منصوری و شهروند ساری که سالیان سال در هیات رئیسه سازمان لیگ حضور داشتند، از فدراسیون فوتبال بابت این تصمیم به شدت انتقاد کردند.
نجاریان حتی در مصاحبه ای عنوان نمود در صورتیکه فدراسیون، دو ساختمان فوتسال را به فروش برساند، با هماهنگی چند باشگاه دیگر از مسابقات فصل آینده لیگ برتر فوتسال کنار خواهد کشید.

افتتاح ساختمان کمیته فوتسال در سال ۱۳۹۴ با حضور علی کفاشیان رئیس وقت فدراسیون
پیگیری های خبرنگار مهر حاکیست فدراسیون باوجود این مخالفت ها، تصمیم قطعی خودرا گرفته و حتی اقدامات مقدماتی برای فروش ساختمان های فوتسال همچون قیمت گذاری دو واحد را آغاز نموده است.
این دو واحد که روی هم حدود ۲۵۰ متر است، در خیابان شیخ بهایی واقع شده و در زمان ریاست افتخاری در کمیته فوتسال بوسیله بالا بردن حق شرکت و حق عضویت باشگاه ها در مسابقات مختلف خریداری شد.
یکی از اعضای سازمان لیگ فوتسال در گفتگو با خبرنگار مهر، شروع کارشناسی قیمت دو ساختمان فوتسال از طرف فدراسیون را تایید نمود.
همچنین کریم منصوری به خبرنگار مهر اظهار داشت که شنیده است فدراسیون در حال انجام امور مربوط به قیمت گذاری ساختمان فوتسال است.
فدراسیون فوتبال تا حالا هیچ توضیحی برای این تصمیم خود نداده است.


منبع:

1400/03/02
13:09:39
5.0 / 5
153
تگهای خبر: باشگاه , تیم , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی