رحمان رضایی :

شناخت با اهمیت ترین عامل بردن بحرین بود

شناخت با اهمیت ترین عامل بردن بحرین بود به گزارش لوازم ورزشی کارشناس فوتبال اظهار داشت: تیم ملی ایران با آنالیز و شناخت خوبی که از بحرین داشت گام محکمی در مرحله مقدماتی جام جهانی برداشت.رحمان رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پیروزی با ارزش تیم ملی ایران برابر بحرین گفت: با انرژی های مثبتی که از طرف عموم مردم ایران به سمت تیم ملی ارسال شد خوشبختانه این پیروزی با ارزش به دست آمد و من بعنوان عضو کوچکی از خانواده فوتبال این پیروزی را به همه مردم خوب کشورم تبریک می گویم.
مدافع سابق تیم ملی بیان داشت: همانطور که پیش از بازی در گفتگو با خود شما (خبرگزاری مهر) گفته بودم حریف اصلی تیم ملی ایران میزبانی بحرینی هاست، مشخص بود اگر فقط بحث فوتبال باشد، فوتبال ایران یک سر و گردن بالاتر از این کشور است و تنها نگرانی ما حاشیه سازی و بحث های داوری بود؛ که البته خوشبختانه در این بازی شاهد چنین اتفاقاتی نبودیم تا یک پیروزی قاطع به دست آوریم.
رضایی اشاره کرد: با آنکه در این بازی نتیجه خوبی به دست آوردیم، اما این تمام ظرفیت فوتبال ایران نیست و به عقیده من این شاید در نهایت چیزی در حدود ۶۰ تا ۶۵ درصد از توان تیمی ما بود؛ و فوتبال ایران ظرفیت های خیلی بیشتری دارد. به ویژه در خط حمله که ما بهترین مهاجمان آسیا را داریم و هر کدام از آنها در لیگ های معتبر اروپایی خوش می درخشند.
ملی پوش پیشین فوتبال اظهار داشت: در خط میانی هم بازیکنان باهوش و خوبی داریم. اما در نیمه دوم و با تعویض های خوبی که صورت گرفت، خط میانی جان تازه ای گرفت و برای همین بود که در نیمه دوم بازی بمراتب بهتری از ملی پوشان کشورمان شاهد بودیم. اضافه شدن سامان قدوس با آن تکنیک خوب و قدرت بدنی بالا و ضریب هوشی ایده آل، اتفاق بسیار خوبی در نیمه دوم این بازی بود.
وی افزود: در خط دفاعی هم بازیکنان خوبی داریم و زمانی که پس از گل اول ما بحرینی ها بیشتر نیاز به گل احساس کردند و پیش کشیدند، مدافعان ما با اقتدار تمام توپ های بلند این تیم را برگشت دادند.
رضایی اظهار داشت: بحرینی ها پس از عقب افتادن تاکتیک مناسبی را برای بازگشت به بازی انتخاب نکردند و بازی با توپ های بلند را در دستور کار قرار دادند که این کاملاً به سود تیم ما بود. چون مدافعان ما متخصص زدن توپ های بلند بودند. شاید اگر آنها بازی ترکیبی و سرعتی را در دستور کار قرار می دادند، بمراتب شرایط برای ما دشوار تر می شد.
کارشناس فوتبال اظهار داشت: اسکوچیچ پیش از بازی گفته بود بحرین را مثل کف دستم می شناسم و با تدابیری که اتخاذ نمود و تعویض هایی که در نیمه دوم انجام داد، نشان داد چندان هم بیراه نگفته بود و آنالیز خیلی خوبی از این تیم داشت.منبع:

1400/03/20
13:05:32
5.0 / 5
485
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی