در گزارش لوازم ورزشی عنوان شد:

نقاط ضعفی در تیم ملی وجود دارد

نقاط ضعفی در تیم ملی وجود دارد به گزارش لوازم ورزشی کارشناس فوتبال ضمن اشاره به نقش سرمربی در پیروزی برابر بحرین اظهار داشت: انگیزه بالای تیم ملی برگ برنده اسکوچیچ مقابل بحرین بود و امیدوارم این انگیزه ها تا صعود به جام جهانی حفظ شود.رضا رجبی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: انصافاً بازی خوبی از تیم ملی مقابل بحرین مشاهده کردیم و در یک جمله باید گفت بحرین حرفی در این بازی برای گفتن نداشت. البته باید کلید این مورد را در انگیزه های بالای ملی پوشان کشورمان جستجو کرد. در این خصوص به صحبت های پس از بازی سردار آزمون اشاره می کنم و انگیزه های زیادی که برای تلافی رفتار زشت بحرینی ها نسبت به ایران در بازی های گذشته به چشم می خورد. انگیزه ای که در صورت سردار موج می زد، تقریباً در تمام ملی پوشان ما وجود داشت.
مربی فوتبال بیان داشت: حفظ این انگیزه تا مراحل بالاتر و حتی صعود به جام جهانی الزامی است و حفظ این انگیزه ها می تواند برگ برنده ای باشد برای اسکوچیچ. با انگیزه بالا میتوان نقاط ضعفی هم که وجود دارد را پوشش داد.
رجبی خاطرنشان کرد: نباید این پیروزی سبب شود که برخی نقاط ضعف دیده نشود. ما بازی به مراتب دشوار تری مقابل عراق پیش رو داریم و باید حتی المقدور در این فاصله زمانی این نقاط ضعف را مرتفع نماییم.
مدافع پیشین فوتبال ایران اظهار داشت: تیم ملی ایران مشکلی در خط میانی و حمله ندارد و بخصوص خط حمله این تیم با حجمی از بازیکنان باکیفیت بین المللی مواجه می باشد که دغدغه شیرین سرمربی تیم ملی انتخاب از بین آنهاست. اما متاسفانه در خط دفاعی ضعف هایی وجود دارد که نباید از دید کادر فنی تیم ملی دور بماند.
وی خاطرنشان ساخت: تیم ملی در دفاع کناری احتیاج به بازسازی دارد. شاید محرمی و محمدی هنوز به شرایط آرمانی یا هماهنگی لازم با سایرین بازیکنان نرسیده باشند، شاید هم دلیل دیگری داشته باشد؛ اما هرچه هست، باید به شرایط خط دفاعی مخصوصاً در دفاع کنار سر و سامان بخشیده شود.
کارشناس فوتبال بیان داشت: اگر قرار به استفاده از بازیکنان غیر تخصصی در این پست باشد، بهتر بود به جای عقب آوردن یک وینگر خیلی خوب مثل وحید امیری، یک مدافع مثل مجید حسینی را در پست دفاع چپ بازی دهیم. حسینی بازیکن باتجربه ای است که می تواند شرایط دفاع کناری تیم ملی را سر و سامان دهد.
رجبی تصریح کرد: امیدوارم اعضای کادر فنی و بازیکنان در باد این پیروزی نخوابند، چون فوتبال کاملاً غیر قابل پیشبینی است و هر نتیجه ای در آن امکان پذیر است. ضمن این که ما حریفی بسیار خطرناک تر از بحرین به نام عراق را پیش رو داریم. تیمی که حتما نسبت به بحرین لقمه گلوگیر تری است. اما اساسا این امیدواری وجود دارد که ملی پوشان ما از پس این بازی هم به خوبی بر بیایند.منبع:

1400/03/21
11:22:44
5.0 / 5
67
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برند , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی