مسعود سلطانی فر:

فوتبال مثل همیشه عامل شادی مردم شد

فوتبال مثل همیشه عامل شادی مردم شد وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: امیدوارم همانطور که فوتبال در گذشته و امروز موجبات شادی مردم را فراهم نمود، این اتفاقات مثبت در بازیهای آینده هم تکرار شود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از تیم ملی فوتبال در سالن همایش های صدا و سیما گفت: تبریک می گویم به ملت قهرمان ایران، اعضای تیم ملی، ریاست فدراسیون، کادر مربیگری به ویژه اسکوچیچ و همه عزیزانی که در این موفقیت نقش داشتند. حق این تیم بود که این پیروزی های بزرگ نصیبش شود. اگر در همین بازی های بحرین نمی توانستیم صعود نماییم علاوه بر این که یک نسل باارزش فوتبال مان می سوخت، یک حسرت وسیع و گسترده بین نوجوانان و جوانان ما باقی می ماند.
وی افزود: خوشبختانه این صورت گرفت و دوستان به ویژه شخص عزیزی خادم می دانند از زمانی که ایشان منصوب شدند بیش از ۱۰ جلسه داشتیم که چه تدابیری را اتخاذ نماییم تا از این مسابقات سربلند بیرون بیاییم.
سلطانی فر اشاره کرد: اتفاق بدی که در این راه افتاد، AFC که ریاستش دست یک فرد بحرینی هست به دلیلهای مختلف همچون کرونا و تحریم اقتصادی، بازی ها را در بحرین برگزار کرد؛ در صورتیکه می شد بازی ها را به یک کشور ثالث ببرند. ما می دانستیم همه چیز طوری چیده و برنامه ریزی می شود که بحرین صعود کند.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان ساخت: اراده بچه های ما خیلی خوب بود. بازیکنانی که اکثرشان بهترین های آسیا هستند و یقین داشتیم اگر مشکلی ایجاد نشود می توانیم سربلند بیرون بیاییم. حال که این اتفاق افتاده به تک تک شما خسته نباشید می گویم.
وی بیان داشت: ملت در حافظه شان دارند که در سه چهار سال اخیر کارنامه فوتبال کشور بسیار روشن است. در مسابقات مقدماتی ۲۰۱۸ نخستین تیم پس از میزبان بودیم که به جام جهانی راه یافتیم و در گروه مرگ قرار گرفتیم و بهترین نتایج را گرفتیم و چیزی نمانده بود به مرحله بعدی صعود نماییم. همین طور در سال های اخیر دو بار یک تیم باشگاهی مان به فینال رسید.
سلطانی فر تصریح کرد: یک ماه پیش هم ۳ تیم از ۴ تیم باشگاهی ما از گروه خود صعود کردند و از ۸ تیم ۳ تیم ایرانی هستند و این اتفاق هم بزرگ بود.
وزیر ورزش اشاره کرد: من یقین دارم مسابقات مرحله بعدی مشکل تر است و حریفان بزرگ تر و قدر تر و با برنامه تر هستند؛ اما این فدراسیون و این مجموعه در کنار مردم ایران با برنامه ریزی که انجام می شود گلیم خودش را از آب بیرون خواهد کشید.
وی در ادامه خاطرنشان ساخت: از دکتر نوبخت تشکر ویژه ای دارم که در وضعیت سختی آمدند و کمک کردند و همین طور از دکتر علی عسگری و آقای فروغی که موجب شد ما و تیم احساس تنهایی نکنیم. امیدوارم همانطور که در گذشته موجبات شادی مردم را فراهم کردیم، در آینده هم این اتفاقات بیفتد.

1400/03/26
22:29:54
5.0 / 5
299
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی