ایراندوست :

باخت تیم ملی بانوان در بلاروس سنگین بود اما عجیب نبود

باخت تیم ملی بانوان در بلاروس سنگین بود اما عجیب نبود سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اظهار داشت: در تورنمنت بلاروس شکست ما سنگین بود اما دور از انتظار نبود.مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال زنان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره نتایج کسب شده این تیم در تورنمنت بلاروس اظهار داشت: باخت های ما سنگین بود اما دور از انتظار نبود. تیمی که در دو سال قبل هیچ اردویی نداشته، در تورنمنت بلاروس شرکت کرد؛ کشوری که از نظر فوتبال کامل است یعنی امکانات و شرایط فنی خوبی دارد. می دانستیم هر دو بازی را واگذار خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران در ادامه تاکید کرد: شاید تیم ما فقط ۴۰ درصد آمادگی بدنی داشت. در فاصله یک روز به اعزام تیم ملی به بلاروس، دروازه بان شماره یک ایران به سبب لطمه دیدگی نتوانست تیم را همراهی کند اما در مجموع تورنمنت خوبی بود و ارزیابی خوبی نسبت به بازیکنان داشتیم تا برمبنای آن برای آینده برنامه ریزی نماییم.
ایراندوست اضافه کرد: البته این تنها شکست سنگین تیم ملی نیست و همیشه از تیم هایی مانند تایلند و ویتنام، ۶ تا ۱۰ گل خورده ایم. بنا بر این از نظر نتیجه خیلی عجیب نبود.
وی اشاره کرد: درباره لژیونرها نیز باید بگویم فرمانی تنها لژیونر تیم بود، گلنوش خسروی نیز فصل گذشته در ایران برای تیم وچان بازی کرده و در حقیقت بازیکنی نداشتیم که از نظر بدنی در وضعیت مسابقات بوده باشد.
وی درباره وضعیت قراردادش با تیم ملی بانوان، اظهار داشت: این سوال را باید از خانم موسوی نایب رییس و عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال بپرسید. تا این لحظه که با شما صحبت می کنم قراردادم تا اختتام شهریورماه است. قرار بود قبل از اعزام به بلاروس، قراردادی بسته شود که تا آخر سال اعتبار داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد.
وی در پاسخ به این پرسش که عدم برنامه ریزی بلندمدت عاملی تأثیرگذار در نتایج ضعیف تیم ملی زنان است و این اتفاق مقرر است چه زمانی رخ دهد؟ اظهار داشت: مهم نیست چه کسی در رأس کادر فنی قرار داشته باشد اما بسیار اهمیت دارد که برنامه ای بلندمدت برای تیم ملی فوتبال زنان ایران وجود داشته باشد. حداقل برنامه ریزی دو ساله نیاز است تا بتوان از تیم ملی انتظار داشت. در غیر این صورت با برگزاری اردوهای دوماهه نمی توان به فکر کسب نتیجه در مسابقات بود.

1400/03/28
13:38:43
5.0 / 5
512
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی