مسعود آرمات عنوان كرد

الكنو دوتغییر در تیم ملی والیبال ایجادكرد

الكنو دوتغییر در تیم ملی والیبال ایجادكرد به گزارش لوازم ورزشی کارشناس والیبال با اشاره به عملکرد تیم ملی در لیگ ملت ها با کادر فنی جدید اظهار داشت: با تغییراتی که الکنو در تیم ملی به وجود آورده است در المپیک نتیجه خواهیم گرفت.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، مسعود آرمات سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان کشور درباب بازی های والیبال و عملکرد الکنو اظهار داشت: الکنو در زمان ورود خود به ایران تا مسابقات زمان کمی را داشت و به همراه دستیارش اهتمام کرد که سیستمی که در روسیه از تیم دیده بودیم را اجرائی کند یعنی زدن سرویس با ریسک بالا که در بازی های قدیم کم شاهد این اتفاق بودیم و مورد بعدی تشکیل دفاع ۳ نفره می باشد که به این دو مورد بعنوان تغییرات اصلی تیم ملی نگاه می کند و درحال اجرا کردن آن می باشد.
وی اضافه کرد: الان می بینیم که بازیکنان سرویس زن با ریسک بالا را جایگزین بازیکنان با سرویس موجی کرده و اهتمام او بر این است که خدمات با ریسک بالا را در بازیکنان نهادینه کند تا رسیدن به المپیک بتوانیم از آن به خوبی استفاده نماییم.
آرمات که با رادیو ورزش گفتگو می کرد افزود: حتی من در تیم نوجوانان هم تمرینات خدمات پرشی را انجام می دهم و به این امر اصرار دارم تا زمانی که به مراحل بالاتر و تیم های بزرگسالان و جوانان رسیدند، مربیان بتوانند از این توانایی آنان استفاده کنند.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان عنوان کرد: در دوره های قبل مربیان با ترکیب ۷ نفره اصلی به زمین می رفتند ولی الکنو تمام بازیکنان را در وضعیت سخت قرار می دهد و درحال محک زدن آنان برای حضور قوی در المپیک است تا ترکیب اصلی را به دست آورد.
وی افزود: عبادی پور در بازی با آلمان تغییراتی داشت. همیشه از وی در پست ۲ استفاده می کردیم و محمد موسوی که مدتی دور از پاسور بازی کرد در صورتیکه چند سالی بود که نزدیک پاسور بوده ولی باردیگر به کنار پاسور برگشت.
آرمات در آخر اظهار داشت: الکنو به این دیدارها به دید بازی تدارکاتی نگاه می کند تا به ترکیب اصلی برسد چه بسا ۷۰ درصد این اتفاق رقم خورده است و اساسا در المپیک با روشی که الکنو پیش می رود نتایج خوبی را رقم خواهیم زد.


منبع:

1400/03/29
11:15:42
5.0 / 5
305
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی