امامی فر خبر داد

ساختمان فوتسال در مركز ملی فوتبال به زودی افتتاح می شود

ساختمان فوتسال در مركز ملی فوتبال به زودی افتتاح می شود رییس مرکز ملی فوتبال اظهار داشت: به زودی ساختمان فوتسال در مرکز ملی فوتبال افتتاح می شود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا امامی فر رییس مرکز ملی فوتبال بعد از بازسازی تعدادی از قسمت های مرکز ملی فوتبال و رفع تعدادی از مشکلات تجهیزات مجموعه «پِک» اظهار داشت: یکی از اهدافمان این است که امکانات و تجهیزاتی که با مشکل روبرو هستند را به سرعت رفع اشکال کرده تا با حضور تیم های ملی، شرایط به بهترین نحو ممکن فراهم باشد. تیم های ملی در مرکز ملی فوتبال که مانند نگینی برای مجموعه فوتبال و تیم های ملی است، باید در بهترین وضعیت ممکن تمرینات خودرا پشت سر بگذارند.
وی افزود: باتوجه به دستور رییس فدراسیون فوتبال، به زودی ساختمان فوتسال را افتتاح خواهیم کرد تا مجموعه فوتسال نیز در مرکز ملی فوتبال کارهای خودرا همچون گذشته و با امکانات و تجهیزات کامل تری ادامه دهند. پس از افتتاح این ساختمان، خوابگاه بانوان را افتتاح خواهیم کرد تا تیم های ملی فوتبال بانوان نیز در بهترین شرایط ممکن، روند کارهای خودرا پیش ببرند.
رئیس مرکز ملی فوتبال در ادامه درباب برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی فوتبال و فوتسال آقایان و بانوان اشاره کرد: اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بمنظور برگزاری دیدار دوستانه با تیم سوریه و سپس قبل از اعزام به کیش در مرکز ملی فوتبال اجرا شد. کوشیدیم بهترین امکانات را در اختیار این تیم قرار دهیم تا بدون دغدغه تمرینات آماده سازی خودرا جهت حضور در رقابتهای مقدماتی ۲۰۲۲ قطر برگزار کنند و خوشبختانه شاهد بهترین عملکرد از تیم ملی فوتبال در بحرین بودیم.
امامی فر در ادامه از برگزاری تمرینات تیم ملی فوتسال آقایان آگاهی داد و اظهار داشت: طی یک ماه گذشته ۴۰ جلسه تمرینی تیم ملی فوتسال آقایان در مرکز ملی فوتبال برگزار شده است.
وی اظهار داشت: مرکز ملی فوتبال میزبان اردوهای تدارکاتی تیم های ملی فوتبال بانوان در سه رده بزرگسالان، جوانان و نوجوانان بوده و در مجموع ۱۰ مرحله اردوی تدارکاتی را برای تیم های فوق برگزار کرده است. در حقیقت بالای ۷۰ جلسه تمرینی در زمین شماره یک و چمن مصنوعی توسط تیم ملی فوتبال بانوان برگزار شده و در مجموع بیش از ۵۰ جلسه تمرینی برای کلیه تیم های بانوان و تیم ملی فوتسال در مجموعه پک داشتیم تا تیم ها تمرینات خودرا انجام دهند.
رئیس مرکز ملی فوتبال از اجرای پروژه های مختلف به جهت تغییر و تحول در مرکز ملی فوتبال از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری آگاهی داد و اضافه کرد: با دکتر نوروزی، مشاور پزشکی رییس فدراسیون فوتبال جلسه ای را در خصوص ایجاد ساختمان پیشرفته پزشکی برگزار کرده تا در این قسمت نیز در بهترین وضعیت به سر ببریم و با ایجاد چنین امکانی، بهترین شرایط را برای تیم های ملی فراهم نماییم. همین طور می خواهیم تا دپارتمان تحقیق و پژوهش را راه اندازی نماییم تا با علم روز دنیا و استاندارهای جهانی پیش رویم. در حقیقت با ایجاد این دپارتمان ملی پوشان، کادر فنی و دیگر اعضای تیم با علم به روز دنیا در بخش فوتبال و فوتسال پیش خواهند رفت.
وی در آخر اظهار داشت: با حمایت هایی که رییس و مجموعه فدراسیون فوتبال از ما دارند، می خواهیم تا بخش های مختلف در مرکز ملی فوتبال را تخصصی تر نماییم تا تیم های ملی در بخش آقایان و بانوان از بهترین وضعیت ممکن بهره ببرند.


منبع:

1400/04/06
11:31:45
5.0 / 5
283
تگهای خبر: برند , پزشك , تجهیزات , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی