میرشاد ماجدی خبر داد:

سامانه آنلاین استعدادیابی افتتاح شد

سامانه آنلاین استعدادیابی افتتاح شد لوازم ورزشی: عضو هیات رئیسه و رییس کمیته جوانان معتقد می باشد با اجرای طرح سامانه استعدادیابی، بانک اطلاعاتی بسیار قوی از استعدادها و بازیکنان پایه برای همیشه خواهیم داشت.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، وبینار مشترک کمیته جوانان فدراسیون با رؤسای کمیته های جوانان هیأت های فوتبال و استعداد یابان امروز انجام شد و میرشاد ماجدی در این زمینه عنوان کرد: برای نخستین بار سامانه استعدادیابی فدراسیون فوتبال را با دستور مستقیم شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون و همکاری دپارتمان فن آوری و اطلاعات راه اندازی و بارگذاری کردیم و بازیکنان ۱۴ تا ۱۹ سال پس از ثبت اطلاعات شخصی خود در سامانه تعریف شده از طرف استعدادیاب های فدراسیون فوتبال در چهار منطقه کشور مورد ارزیابی قرار می گیرند.
رئیس کمیته جوانان اضافه کرد: در وبینار مشترکی که امروز با رؤسای کمیته جوانان هیأت فوتبال استانها داشتیم توضیحات و موارد لازم را به آنها آموزش دادیم. همین طور ۲۲۰ استعدادیاب در این وبینار شرکت کردند و درباب برگه های استعدادیابی، نمایش نحوه انتخاب و شناخت بازیکنان آموزش های لازم را دراین زمینه دیدند.
عضو هیأت رئیسه فدراسیون با اشاره به راه اندازی سامانه استعدادیابی اظهار داشت: حسن این طرح ثبت نام رایگان در استعدادیابی فدراسیون فوتبال است و از همه مهم تر این سامانه طوری طراحی شده است که هر استعدادی در اقصی نقاط کشور در این رده سنی تصور می کند می تواند تبدیل به فوتبالیست خوبی شود می تواند با تلفن همراه و یا کامپیوتر شخصی خود در این سامانه ثبت نام کند و استعدادیاب های آن استان موظف می باشند که آنها را ارزیابی و به کمیته جوانان معرفی کنند. نکته مهم تر این که بازیکن برای گذراندن تست زیر نظر استعدادیاب های فدراسیون فوتبال هزینه ای را متحمل نمی گردد.
ماجدی در ادامه بیان کرد: با اجرای این طرح دست واسطه ها و نفرات سوم برای معرفی بازیکن مستعد به کادر فنی تیم های ملی پایه کوتاه خواهد شد. همین طور یکی دیگر از مزایای اجرای این سامانه این است که دیگر هیچ بازیکنی نمی تواند مدعی شود که از چشم ها پنهان مانده و مورد ارزیابی قرار نگرفته است. آنچه مسلم است بانک اطلاعاتی بسیار قوی از استعدادها و بازیکنان پایه برای همیشه خواهیم داشت.
رئیس کمیته جوانان ضمن ابراز امیدواری اضافه کرد: خوشحالم که امروز از این سامانه رونمایی کردیم. برای نخستین بار همه می توانند به آسانی به این سامانه دسترسی پیدا کنند و برای نخستین بار در تاریخ فوتبال کشور استعدادیابی را بصورت آنلاین راه اندازی کردیم. در هر مرحله از استعدادیابی برگه های ارزیابی خاصی در اختیار استعداد یابان قرار می گیرد که شامل برگه ارزیابی استعدادیابی استانی، برگه ارزیابی در مناطق و برگه ارزیابی استعدادیابی در کشور است.
عضو هیأت رییس فدراسیون در آخر اشاره کرد: همه استانها از تاریخ ۱۴ لغایت ۲۵ مردادماه می توانند شهرستان های خود طبق فرایندی که امروز در وبینار توضیح دادیم را معرفی کنند. همین طور استانها باید تا اول شهریورماه حداکثر ۱۵ بازیکن مستعد را بوسیله ثبت سامانه و هم بوسیله اتوماسیون به فدراسیون فوتبال ابلاغ کنند تا در دهه اول شهریورماه اردوهای انتخابی تیم های ملی زیر ۱۷، زیر ۲۰ و زیر ۱۵ سال را شروع نماییم. همین طور در هفته آتی بمنظور بررسی شرایط و امکانات از برنامه های استعدادیابی منطقه به استانهای خراسان رضوی، همدان و اصفهان خواهم رفت.


منبع:

1400/05/12
23:38:49
5.0 / 5
327
تگهای خبر: آموزش , بازی , بازیكن , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی