والیبال نوجوانان جهان - تهران

تست PCR داور مراکشی مثبت شد ۲ داور در قرنطینه

تست PCR داور مراکشی مثبت شد ۲ داور در قرنطینه لوازم ورزشی: با مثبت شدن تست PCR علی فدیلی، داور مراکشی قضاوت در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان را از دست داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از فدراسیون والیبال، حضور ۲۰ داور بین المللی برای قضاوت در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان درحالی قطعی شده بود که تست PCR یک داور مراکشی مثبت اعلام گردید تا این داور بین المللی شانس قضاوت در رقابت های تهران را از دست بدهد.
عدلی فدیلی داور بین المللی از کشور مراکش بامداد روز گذشته وارد ایران شد اما تست رپیت (سریع) ورودی او مثبت شد.
دکتر مهدی ابارشی رییس کمیته پزشکی فدراسیون والیبال در این خصوص اظهار داشت: تست رپیت علی فدیلی داور مراکشی در بدو ورود به ایران مثبت شد. بنا بر این تست PCR از او گرفته شد که نتیجه این تست نیز مثبت بود تا این داور به قرنطینه برود. با بیان نتیجه تست بار ویروس داور مراکشی، او قضاوت در رقابت های تهران را از دست داد.
دکتر ابارشی با اشاره به قرنطینه شدن دو داور دیگر اظهار داشت: زولفوگاروف اِلدار از آذربایجان و برونو موها از کرواسی به سبب ارتباط مستقیم با داور مراکشی در پرواز مشترک به ایران، نیز به قرنطینه رفتند. تست اول این دو داور منفی اعلام گردید و در صورت منفی بودن تست دوم، آنها می توانند از قرنطینه بیرون بروند.


منبع:

1400/05/31
11:48:12
5.0 / 5
272
تگهای خبر: پرواز , پزشك , داور , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی