گزارش خبرنگار مهر از توكیو؛

آقاکوچکی: فکر نمی کردم با این اختلاف امتیاز مقابل استرالیا ببازیم

آقاکوچکی: فکر نمی کردم با این اختلاف امتیاز مقابل استرالیا ببازیم لوازم ورزشی: سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر با غیرقابل پیش بینی توصیف کردن شکست سنگین مقابل استرالیا، گفت تیمش برای صعود کار دشواری دارد.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، عباس آقاکوچکی پس از شکست ۸۱ بر ۳۹ تیمش مقابل استرالیا در نخستین دیدار بازی هایپارالمپیک توکیو گفت: ما برای این بازی ها جوانگرایی و نسبت به پارالمپیک ریو هشت بازیکن را عوض کرده بودیم. از دست دادنمرتضی عابدی در لحظه اعزام به توکیو ضربه بزرگ فنی به تیم زد چونکه در بسکتبال با ویلچر بحث کلاس بندی است و به راحتینمی توان بازیکنی را جا به جا کرد که از این جهت ضعف بزرگی در تیم به وجود آمد.
وی افزود: هر چقدر سعی کردیم نتوانستیم جبران نبود بازیکنان مؤثرمان را بکنیم اما با هماهنگی و تمرینات غیبت آنها جبران خواهدشد. در این بازی بازیکنان بااسترس و اضطراب عمل کردند به همین خاطر ۱۶ تا ۱۷ زیرحلقه را گل نکردیم. این نشانه استرس است. هرچند در جریان بازی بازیکنانم هماهنگ تر عمل کردند. ان شاءالله از این تجربه برای بازی بعدی استفاده نمائیم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان اشاره کرد: امیدوارم از این تجربه بهره لازم را ببریم و در دیدارهای آینده شوعخوبی داشته باشیم. بچه ها جوان بودند و تحت تأثیر نام استرالیا قرار گرفتند. ممکن بود که این امتیازات را از دست بدهیم، اما باخت بااین اختلاف را تصور نمی کردیم.
آقاکوچکی افزود: در دو روز آینده هم بازی های سنگینیخواهیم داشت. امیدوارم بازیکنانم در آن دو بازی و دیدارهای بعدی خودشانرا نشان دهند. این سطح بسکتبال ما نبود. ما می توانیم بهتر از اینها بازی نماییم. بطور قطع می توانیم در بازی های آینده جایگاه بسکتبال باویلچر ایران را نشان دهیم.
وی در آخر اظهار داشت: گروه سختی داریم. آلمان با سه امتیاز اختلاف به آمریکا باخته است. حریفان ما دیدارهای تدارکاتی زیادی داشته اند. بازی های سختی خواهیم داشت، اما تلاش مان را می نماییم که از پس آلمان و الجزایر بربیایم و از گروه مان صعود نماییم، اما بطور قطع کاردشواری خواهیم داشت.


منبع:

1400/06/04
18:51:18
5.0 / 5
279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی