یك كارشناس با لوازم ورزشی مطرح كرد:

نگران بازی با عراق هستم

نگران بازی با عراق هستم کارشناس فوتبال تصریح کرد: هیچ برنامه و تاکتیکی در بازی ایران و سوریه ندیدیم و نگران وضعیت تیم ملی در راه رسیدن به جام جهانی هستم.شاهرخ بیانی ملی پوش سابق فوتبال ایران و کارشناس فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: به واقع بازی ایران و سوریه بار فنی نداشت و حتی میتوان گفت سوریه ای ها با برنامه تر از ما بودند و اگر آن گل اتفاقی که بر اثر اشتباه مدافع آنها به ثمر رسید نبود، چه بسا در تهران از ما امتیاز می گرفتند.
بیانی اظهار داشت: اگر تنها به نتیجه بازی نگاه نماییم، پیروزی در نخستین بازی برای ما خوب بود. بخصوص که دیگر بازیهای گروه هم مساوی شد تا ما فعلا صدرنشین گروه باشیم. اما اگر موشکافانه به این بازی نگاه نماییم باید گفت جای نگرانی هست. چون با این که بازی را بردیم، اما متاسفانه هیچ تاکتیکی من از تیم ندیدم.
ملی پوش سابق فوتبال بیان داشت: از تیمی که این همه لژیونر باکیفیت که برخی از آنها هم در تیم های مطرح اروپایی توپ می زنند انتظار بیشتری می رود. حداقل این که در طول ۹۰ دقیقه چند حرکت تیمی و تاکتیکی دیده شود. متاسفانه هرچه هم دیدیم خلاقیت فردی بازیکنان بود.
کارشناس فوتبال تصریح کرد: بازی بعدی ما مقابل عراق است و عراق یکی از معدود تیم های آسیایی است که بازیکنان آن از تیم ملی ما واهمه نداشته و بی محابا مقابل ما بازی می کنند. شما به سابقه و آمار بازیهای ایران و عراق چه در سطح باشگاهی و چه در سطح ملی نگاه کنید تا به این ادعای من برسید. اگر من امروز این صحبت ها را می کنم چون نگران آن بازی هستم و در نهایت نگران این که خدای نکرده از راهیابی به جام جهانی باز بمانیم.
وی اضافه کرد: امیدوارم این بی تاکتیکی را به حساب نخستین بازی بودن باشد و در بازیهای آینده شرایط تاکتیکی تیم بهتر شود. چون واقعاً با این وضعیت راهیابی به جام جهانی بسیار دشوار است.

1400/06/14
09:15:25
5.0 / 5
497
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی