جنگ های لفظی مدیریت شروع شد؛

ماجرای چک شخصی برای دو بازیکن

ماجرای چک شخصی برای دو بازیکن به گزارش لوازم ورزشی معاون پیشین باشگاه استقلال توضیحاتی درباره چک جنجالی که این روزها سر و صدای زیادی در استقلال به پا کرده است، عرضه داد.



به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، نخستین شوک به باشگاه استقلال بعد از بازگشت آرامش نسبی به این تیم ابلاغ قضایی از جانب طلبکاری بود که به باشگاه استقلال مبلغی را قرض داده بود و موفق به دریافت مطالباتش نشده بود تا با این حکم، مبلغ ۸ میلیارد از نخستین پولی که به هر یک از حساب های باشگاه بیاید، به سود این طلبکار بیرون برود.
غلامرضا شعبانی معاون پیشین باشگاه استقلال در زمان مدیریت سعادتمند که چک شخصی او به مبلغ دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان بعنوان ضمانت اجرایی قرارداد فیمابین باشگاه با علی احمدی، طلبکار کنونی این باشگاه در اختیار فرد طلبکار قرار دارد در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: دیاباته آقای گل لیگ برتر بود و به جز فشار بالایی که از جانب هواداران برای حفظ او به باشگاه وارد می شد، کاملاً بدیهی بود که باشگاه باید آقای گل را حفظ کند. میلیچ هم همین وضعیت را داشت و این در حالی بود که این دو بازیکن خارجی مطالبات زیادی داشتند و لازمه حفظ آنها، پرداخت مطالبات قبلی شان بود.
وی عنوان کرد: تجربیات تلخی که در گذشته بابت بازیکنانی مثل جباروف و تیام وجود داشت، ما را بر آن داشت تا این دو بازیکن و البته شاکله تیم را حفظ نماییم و در آن زمان هیچ پولی در حساب های باشگاه وجود نداشت و تنها راه چاره قرض پول بود.
شعبانی خاطرنشان کرد: آقای احمدی فردی خوشنام بود که تمکن مالی برای قرض دادن چنین مبلغی را داشت و با حسن نیت این کار را انجام داد و به جز قراردادی که با باشگاه بست، یک برگ چک شخصی از من بعنوان ضمانت اجرایی قرارداد گرفت. ما منابع مالی برای پرداخت این قرض را در زمان مقرر پیشبینی کرده بودیم،
معاون پیشین باشگاه استقلال توضیح داد: پس از برکناری آقای سعادتمند ما بارها در این خصوص جلسه گذاشتیم و نامه نگاری کردیم؛ و به جز وزارت ورزش، آقایان خلیل زاده و مددی را در جریان قرار دادیم و از آنها خواستیم تا قرض باشگاه را پس بدهند. اما طوری برخورد شد انگار ما این پول را برای خودمان قرض کرده بودیم و خودمان باید آنرا پس می دادیم. و در نهایت این قرض داده نشد تا ضمن مشکل پیش آمدن برای شخص من، این مبلغ با شکایت فرد طلبکار افزوده شده و حالا باشگاه ناگزیر به پرداخت مبلغ بیشتری طبق حکم قضایی شود.
وی بیان داشت: شاکله باشگاه استقلال در پنج-شش سال گذشته تنها در زمان مدیریت آقای سعادتمند حفظ شد. همین سال جاری هم شاهد بودید که تعداد زیادی از بازیکنان رفتند و عده جدیدی آمدند. بدیهی است که حفظ شاکله و استخوان بندی یک تیم به سادگی نیست و فوت و فن خاص خودش را دارد و برای ما هم اولویت حفظ استخوان بندی تیم بود که در نهایت موفق به انجام آن شدیم. پولی هم که از آقای احمدی قرض شد، در همین راستا بود. ما آن پول را درهم امارات گرفتیم و مبلغی هم روی آن گذاشتیم و مستقیم به حساب دیاباته و میلیچ واریز کردیم که تمام اسناد آن در باشگاه موجود است. این پول به حساب باشگاه آمد و برای باشگاه خرج شد و مدیران وقت باید آنرا بموقع پرداخت می کردند. اما متاسفانه رسم بدی در این باشگاه است و برای خراب کردن مدیران قبلی دست به هر کاری زده می شود. حتی اگر باشگاه میلیاردها ضرر کرده و خسارت بدهد.
شعبانی اظهار داشت: گناه ما این بود که شاکله تیم را حفظ کردیم. اما پس از آن تهمت شنیدیم و محکوم شدیم. انگ دلالی خوردیم، متهم به ریخت و پاش شدیم و در نهایت هم یکسری تعهدات باشگاه پرداخت نشد تا تیم قبلی مدیریتی صدمه ببیند. در صورتیکه ما تیمی را حفظ کردیم که تیم استراماچونی بود و استرا با آن تیم چنان بازی هایی عرضه داد و نتایجی گرفت که هیچگاه از حافظه هواداران پاک نخواهد شد. از بازیکنان اصلی آن تیم فقط چشمی و کریمی جدا شدند؛ اما به همان تیم بازیکنانی مثل رشید مظاهری، مرادمند، مهدی پور، مطهری، بابک مرادی، احمد موسوی و… اضافه شده بودند.

1400/07/06
10:49:24
5.0 / 5
323
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی