آزار جنسی خبرنگار زن معروف ایتالیایی

آزار جنسی خبرنگار زن معروف ایتالیایی به گزارش لوازم ورزشی ورزش سه نوشت: گرتا بکالیا، خبرنگار ایتالیایی، در هفته مبارزه با خشونت ضد زنان در مقابل ورزشگاه امپولی مورد آزار جنسی قرار گرفت.


آزار جنسی یکی از خبرنگاران زن در مقابل دوربین تلویزیون موجی از خشم را در ایتالیا به راه انداخته است. گرتا بکالیا بعد از یکی از دیدارهای لیگ ایتالیا در مقابل ورزشگاه امپولی و در پخش زنده مورد آزار قرار گرفت. این اتفاق در حالی رخ داد که مربیان، بازیکنان و داوران لیگ ایتالیا این هفته با خط سرخی روی صورت خود در زمین حاضر شدند تا توجه جهان را به مساله خشونت ضد زنان جلب کنند. این خبرنگار دوشنبه شب شکایتی را ضد این مرد به ثبت رساند که به لطف دوربین های تلویزیونی و مداربسته شناسایی شده است. بکالیا در گفتگو با آژانس خبری آنسا عنوان کرد: « متاسفانه می دانیم که زنان بارها و بارها چنین آزارهایی را تجربه می کنند که توسط هیچ دوربینی ثبت نمی گردد. این اتفاق نباید رخ ندهد.» در تصاویر پخش شده از دوربین های تلویزیونی تصویر این مرد و حرکاتی که انجام داده به خوبی ثبت شده و بکالیی بعد از چند لحظه شوک و ناباوری می گوید: « تو نمی توانی چنین کاری را انجام دهی.»
این در شرایطی است که شبکه خبری که بکالیا برای آنها کار می کند اعلام نموده که این تنها اتفاق نبوده و لحظاتی بعد مردان دیگری هم آزارهایی به این خبرنگار رسانده اند. یکی از شبکه های رادیویی موفق شده با این مرد تماس بگیرد و وی در گفتگو با آنها مدعی شده که اشتباه کرده، متاسف است و هدفش صرفاً شوخی بوده و قصد توهینی نداشته چون از شکست ۱-۲ تیمش ناراحت بوده است. بکالیا در واکنش به این اظهارات اظهار داشت: « اینکه او چنین آزار بدی را صرفاً در حد یک شوخی می داند یعنی درک نمی کند که چه اتفاقی رخ داده است. این اظهارنظری باورنکردنی است و همه چیز را حتی از قبل بدتر می کند.» ۲۵۶ ۲۵۱


منبع:

1400/09/11
14:25:29
5.0 / 5
374
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , داور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی