انجام روزانه ۱۰هزار مأموریت از جانب پلیس

انجام روزانه ۱۰هزار مأموریت از جانب پلیس به گزارش لوازم ورزشی فرمانده انتظامی تهران بزرگ به ادعای یکی از اعضای شورای شهر تهران در مورد حضور معتادان متجاهر در شهرک رضویه تهران واکنش نشان داد.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه حضور در مرکز نظارت همگانی ۱۹۷ تهران بزرگ با حضور در جمع خبرنگاران درباره شمار مأموریت های پلیس در تهران اظهار داشت: پلیس تهران روزانه بیشتر از ۱۰هزار مأموریت را در سطح پایتخت انجام می دهد و ما تمام تلاش خویش را برای تأمین امنیت در سطح شهر تهران انجام می دهیم. در این میان هم امکان دارد در مواردی انتقاداتی به عملکرد وجود داشته باشد که ما آنرا به جان و دل می خریم و تمام تلاشمان هم این است که این موارد را برطرف نماییم.
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه بیشترین فراوانی وقوع جرائم، کشف و بازداشت مجرمان در میان استانهای کشور در ارتباط با فرماندهی انتظامی تهران بزرگ است، اظهار داشت: مأموریت پلیس در تهران با عنایت به جمعیت، تراکم و... به شدت سنگین تر و سخت تر از نقاط دیگر است و به حمدالله در این شرایط توانستیم وضعیت امنیت تهران به سطح قابل قبولی برسانیم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درپاسخ به پرسشی درباره فعالیت مراکز انتظام پلیس پیشگیری اظهار داشت: هم اکنون ۱۹۶ مرکز انتظام در تهران فعال است و مواردی نظیر حفاظت و نگهبانی همچون اقداماتی است که این مراکز در کنار پلیس انجام می دهند.
رحیمی افزود: درهمین راستا هم از مردم و مدیران مجتمع های مسکونی می خواهیم با این شرکت ها ارتباط برقرار کرده و نسبت به انتخاب نگهبانان محلات از میان این شرکت ها اقدام نمایند. نگهبانان محله انتخاب شده از این شرکت ها از فیلترهای نظارتی عبور کرده و سوابق این افراد بررسی می شود.
رئیس پلیس پایتخت افزود: معتقدم نگهبانان محله باید در سطح کشور به خصوص در شهری مانند تهران توسعه پیدا کنند چون که بهرحال انرژی پلیس هم محدود است و مأموریت های آن هم فراوان است. بنابراین حضور نگهبانان محله در مراکز مختلف همچون شرکت ها، مگامال ها، پاساژهای بزرگ، محلات و... می تواند بسیار موثر باشد.
وی در مورد استخدام افراد غیر رسمی تحت عنوان پارک بان و نگهبان در بعضی شرکت ها و... هم اظهار داشت: در مواردی دیده شده که در مقابل بعضی از رستوران ها افرادی تحت عنوان پارکبان که هیچ سوابقی و پیشینه ای هم از آنها وجود ندارد، مستقر می شوند که این مورد خلاف مقررات است و لازم است که حتما این خدمات از شرکتهای انتظام دریافت شود.
رحیمی درباره ادعای یکی از اعضای شورای شهر تهران درباره جولان معتادان متجاهر در شهرک رضویه و ایجاد مزاحمت برای اهالی با پرتاب سنگ و گلوله و... هم اظهار داشت: این اظهارات را تکذیب میکنم و مبحث حقیقت ندارد. پلیس تمام نقاط پایتخت را تحت نظر و نظارت داشته و بر این موارد اشراف کامل وجود دارد.
وی از این افراد خواست که با عرضه آمار و اطلاعات غلط منجر به تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی و اضطراب در بین مردم نشوند.


1400/10/21
15:51:16
5.0 / 5
244
تگهای خبر: تیم , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی