ابراهیمی: كار سختی در جام جهانی داریم، باید واقع بین باشیم

ابراهیمی: كار سختی در جام جهانی داریم، باید واقع بین باشیم لوازم ورزشی: سایت فدراسیون فوتبال نوشت: بازیكن تیم ملی فوتبال ایران می گوید حضور یك تا یك و نیم روزه در اردوی تیم ملی سبب می شود، بازیكنان خویش را در فضای جام جهانی ببینند و این كمك بسیار بزرگی برای تصویرسازی از آنچه مقرر است با آن روبه رو باشیم، خواهد بود.امید ابراهیمی درباره تمرینات یك تا یك و نیم روزه در تیم ملی بعد از آخر بازی های لیگ برتر اظهار داشت: فكر می كنم ایده بسیار خوبی است كه اجرایی شد. ما چند ماه خیلی سخت تا جام جهانی داریم و باید از لحظه لحظه آن استفاده نماییم.
او با اشاره به اینكه انتظاراتی كه از تیم ملی وجود دارد در عین حال كه سخت است اما برای مجموعه تیم ملی شیرینی به همراه دارد، اظهار داشت: شیرین از این جهت كه تیم ملی با هدایت كارلوس كی روش و با این بازیكنان چنان خوب نتیجه گرفته كه انتظارها این چنین بالا رفته است و همه انتظار دارند تیم ملی به دور دوم صعود كند یا نتایج موفقیت آمیزی كسب كند ازاین رو برای بالا رفتن شانس تحقق رویای هواداران باید همه در كنار هم باشیم و با یك حمایت كامل تیم ملی را به جام جهانی بفرستیم.

ابراهیمی با اشاره به رقبای ایران در جام جهانی اظهار داشت: باید واقع بین باشیم. كار بسیار سختی در جام جهانی خواهیم داشت. باید خیلی تلاش نماییم و باید امكانات و بازی های دوستانه خوبی برایمان فراهم گردد تا بتوانیم با حداكثر آمادگی وارد جام جهانی شویم.

بازیكن تیم ملی با اشاره به اینكه حضور در تمرینات یك تا یك و نیم روزه تیم ملی یكی از راهكارهای بسیار خوبی است كه به افزایش آمادگی بازیكنان می انجامد، اظهار داشت: اتفاق خیلی خوبی است كه كادر فنی ما پنج ماه پیش از آغاز جام جهانی تمام تمركزش را روی این برنامه گذاشته است؛ برنامه ای كه همه جزئیات بازیكنان را زیر نظر دارد. یكی دیگر از نكات خیلی مهم این برنامه این است كه بازیكنان با حضور در مجموعه "پك" خودشان را در جام جهانی تصور می كنند. اینكه ذهن ما از الان آماده حضور در جام جهانی می گردد و می دانیم كه در جام جهانی با چه چیزی روبه رو می شویم یكی از بهترین تمهیداتی است كه در نظر گرفته شده است. تفاوت را وقتی متوجه می شوید كه تصور كنید، قرار بود بدون اجرای این برنامه، یك ماه مانده تا جام جهانی تازه كارمان را برای تصویرسازی از جام جهانی آغاز می كردیم. مطمئنا این نوع آماده سازی نتیجه اش را در جام جهانی نشان داده است.

ابراهیمی با اشاره به شرایط اردویی كه در همین تمرین یك روز تولید می شود، اظهار داشت: بزرگترین حسن این اتفاق این است كه بازیكنان ملی پوش از تیم های مختلف می توانند در كنار هم باشند و این به اتحاد بیشتر در تیم كمك می نماید. در این یك روز ذهن و تفكرمان یكی می گردد. امیدوارم با تداوم این برنامه و انجام بازی های مناسب بتوانیم شانس این را داشته باشیم تا آنچه مردم می خواهند را عملی نماییم.
256 41

1396/10/19
23:41:22
5.0 / 5
5676
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی