شفر: همه می خواهند استقلال را ببرند، ظاهرا برانكو رئیس جدید كمیته انضباطی است

شفر: همه می خواهند استقلال را ببرند، ظاهرا برانكو رئیس جدید كمیته انضباطی است لوازم ورزشی: وینفرد شفر اظهار داشت: هر كسی می خواهد نخستین تیمی باشد كه به ما گل می زند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از خبر آنلاین، سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا حاضر شد و اظهار نمود: بابت تاخیر عذرخواهی می كنم. دستیار جدید ما و مدیرعامل سر تمرین آمده بودند. جلسه با بازیكنان سبب شد تاخیر ما افزایش یابد. خوشحالم كه میگویل اینجاست. وی در جاماییكا دستیار من بود و در كارابیان كوپا آمریكا كنار من بود.
شفر اظهار داشت: فردا بازی راحتی نخواهیم داشت. تمام تیم ها میخواهند استقلال را ببرند. هر تیمی می خواهد تیم اولی باشد كه مقابل ما گل بزند. من به بازیكنانم گفتم این مورد طبیعی است و باید به همه تیم ها احترام بگذاریم. نمی خواهم بازیكنی با غرور بازی كند.
او ادامه داد: نمیخواهم كسی برای هواداران خودنمایی كند. سایپا سفت و محكم بازی می كند و تیم خوبی است. باید مثل آخرین بازی خانگی مان با صبر و حوصله بازی نماییم و بتونیم برنده میدان شویم.
خبرنگاران حاضر در نشست خبری، به این دلیل كه شفر با تاخیر به نشست آمده بود تصمیم گرفتند سوالی از او نپرسند و تنها توضیحات او درباره بازی را پوشش دادند.
همچنین شفر بعد از نشست و در جمع خبرنگاران در حالیكه خودمانی با آنها حرف می زد، با نشان دادن عكس برانكو ایوانكویچ اظهار داشت: شغل او چیست؟! ظاهرا این آقا (برانكو) رییس جدید كمیته انضباطی است! آنقدر مسئله جپارف را بزرگ كردند و مرتب خطای او را پخش كردند كه این بازیكن محروم شود. آیا برانكو درباره تكل وحید امیری كه روی ساق بازیكن نفت رفت، حرفی زد؟
او همینطور درباره هل دادن برانكو كه در برنامه ۹۰ آن را نمایش دادن صحنه هل دادن بازیكن نفت تلقی كردند هم اظهار داشت: آیا درست است كه بازیكن من با مشت به صورت داور برند و به او بگوید می خواستم صحنه را نشان بدهم؟

256 41


1396/10/21
21:11:05
5.0 / 5
4836
تگهای خبر: استقلال , بازی , بازیكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی