یحیی گل محمدی:

رضا اسدی را همچنان می خواهم

رضا اسدی را همچنان می خواهم به گزارش لوازم ورزشی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه این تیم دو مهاجم خارجی می خواهد، اظهار داشت: در پست هافبک دفاعی هم به یک بازیکن نیاز داریم و برای این پست درخواست تمدید با رضا اسدی را داده ام.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، یحیی گل محمدی درباره زمان شروع تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید، اظهار نمود: قرار بود از فردا تمرینات را شروع نماییم اما به علت تکمیل نبودن تیم، شروع کار به تعویق افتاد. برخی نفرات کادر تیم هنوز در تهران نیستند و صبر می نماییم با حضور آنها تیم تکمیل شود و بعد استارت بزنیم.
گل محمدی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تصریح کرد: از آقای درویش و همه مدیران باشگاه تشکر می کنم که تا به اینجا زحمات زیادی کشیده اند و همانطور که قبلا گفتم شروع خوبی در نقل و انتقالات داشتیم اما هنوز کار برای ما تمام نشده و در برخی از پست ها نیاز مبرم به بازیکن داریم. امیدوارم که در این چند روز در این بخش هم کار به خوبی پیش برود.
گل محمدی در پاسخ به این سؤال که در چه پست هایی به بازیکن نیاز دارید؟ اظهار داشت: قبلا هم گفته بودم که یک مهاجم داخلی و یک خارجی می خواهیم. حالا با جذب نشدن گزینه های داخلی، دو مهاجم خارجی می خواهیم. در پست هافبک دفاعی هم به یک بازیکن نیاز داریم و برای این پست درخواست تمدید با رضا اسدی را دادم. یکی دیگر از علل تأخیر در شروع تمرینات همین بود که هنوز این بازیکنان جذب نشده اند و دوست داریم که همه تیم در آغاز تمرین کنار هم باشند و بدنسازی را با ترکیب کامل بازیکنان شروع نماییم.
سرمربی پرسپولیس درباره این که آیا طلب بازیکنان و مسائل مالی هم در شروع نشدن تمرینات دخیل بوده است؟ خاطرنشان کرد: من در جلسات گذشته با آقای درویش راجع به این مسئله صحبت کردم و از باشگاه خواستم که در فصل جدید دیگر شاهد مشکلات مالی گذشته نباشیم و آقای درویش هم قول داد سال جاری مسائل مالی به حداقل برسد و تیم از این نظر دغدغه ای نداشته باشد. دلیل تأخیر در شروع تمرینات هم مطالبات نیست؛ هر چند می دانم مدیریت در تلاش است این مشکل را هم بزودی حل کند.
سرمربی پرسپولیس در انتها تصریح کرد: متاسفانه در دو فصل گذشته نتوانستیم تیم را در خط حمله خوب تقویت نماییم. برخی گزینه ها جذب نشدند. حق جذب خارجی هم نداشتیم. از آقای درویش خواسته ام سال جاری این مشکل حل شود و ایشان تلاش خویش را خواهند کرد. این مورد برای ما اهمیت بسیار دارد.


منبع:

1401/04/08
23:46:58
5.0 / 5
160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی