اطلاعات را از یوتیوب گرفته ایم

مربی ایران: حریفان تیم بسکتبال در بازی های اسلامی ناشناخته هستند

مربی ایران: حریفان تیم بسکتبال در بازی های اسلامی ناشناخته هستند لوازم ورزشی: سرمربی تیم بسکتبال سه نفره مردان می گوید تمام شناختش از حریفان تیمش در بازی های کشورهای اسلامی به اطلاعات دریافتی از فیلم های دانلوده شده یوتیوب محدود می شود.رضا هنگام پور در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری این که بسکتبال سه نفره در هیچیک از ادوار بازی های کشورهای اسلامی حضور نداشته است، اظهار داشت: برای نخستین بار است که در این بازی ها شرکت می نماییم در حالیکه هیچ شناختی هم از دیگر تیم های شرکت کننده و بخصوص حریفان خود نداریم.
وی با یادآوری این که تیم بسکتبال سه نفره مردان در مرحله مقدماتی بازی های کشورهای اسلامی با مالدیو، اوگاندا، گویان و موریتانی همگروه است، تصریح کرد: اندک اطلاعاتی که از این تیم ها و بازیکنانشان داریم را از راه دانلود فیلم بازی در ارتباط با آنها از یوتیوب به دست آورده ایم. به غیر از این هیچ شناخت دیگری از این تیم ها نداریم و همین مساله کارمان را سخت تر می کند.
سرمربی تیم بسکتبال سه به سه مردان تصریح کرد: در کل حریفان مان و بسکتبالی که دارند برای ما ناشناخته هستند. بسکتبال ۵ نفره و ۳ نفره ایران تجربه زیادی از رویارویی با تیم های آفریقایی و آمریکایی ندارد ولی اکنون ما باید در شرایطی نخستین حضور در بازی های اسلامی را تجربه نماییم که حریفان از این قاره ها هستند.
هنگام پور با اشاره به اینکه این مسائل نباید سبب بی انگیزگی در کسب نتیجه شود، خاطرنشان کرد: مصمم هستیم در نخستین حضور بهترین نتیجه ممکن را به ثبت برسانیم اما این که از حالا بگوییم تا چه مرحله ای پیش می رویم و چه نتیجه ای می گیریم اصلاً در برنامه تیم نیست. ما بازی به بازی پیش می رویم و روی مراحل و بازی های جلوتر هیچ تمرکزی نداریم.

وی تصریح کرد: به این فکر می نماییم نخستین دیدار خود را چطور برگزار نماییم و پس از آن هم بدون توجه به نتیجه، روی بازی دوم متمرکز می شویم. به همین شیوه کارمان را در بازی ها دنبال می نماییم. بازی به بازی و مرحله به مرحله پیش خواهیم رفت. از حالا نمی گوییم که ما را در فینال می بینید اما اساسا برای رسیدن به آن مرحله نهایت تلاش را خواهیم داشت.
سرمربی تیم بسکتبال سه نفره با یادآوری این که تیمش یک ماه پیش در مسابقات کاپ آسیا شرکت داشت، اظهار داشت: در این رویداد دو بازی در یک روز برگزار کردیم. در نوبت بامداد و در نخستین بازی با کویت دیدار داشتیم که برنده شدیم. عصر همان روز مقابل کره جنوبی باختیم و حذف شدیم. یکی از علل باخت در این بازی خستگی بازیکنان بود. ویزای آنها خیلی دیر صادر شد و بنابراین تیم وقتی به محل برگزاری مسابقات در سنگاپور رسید که زمانی برای استراحت نداشت و باید سریع دیدارهایش را برگزار می کرد.
وی تصریح کرد: از طرفی از هر گروه فقط یک تیم صعود می کرد بنابراین ایران که یک باخت متحمل شده بود، حذف شد. البته در این مورد صحبت هایی عنوان شد که در صورت امکان از دور بعد، تعداد تیم های هر گروه به چهار تیم افزایش پیدا کند و دو تیم هم صعود کنند. اینها مسائلی بود که در کاپ آسیا با آن مواجه شدیم اما در کل این دو بازی برای ما خیلی خوب بود و به آماده سازی بهتر تیم کمک کرد.
هنگام پور در مور این که پس از کاپ آسیا شرایط تمرینی تیم بسکتبال سه نفره به چه صورت بود، اظهار داشت: تمرینات انفرادی و تیمی را دنبال کردیم اما یک روز در بین بازی تدارکاتی برگزار کردیم تا تیم را در شرایط خاص حمله و دفاع محک بزنم. کاری که فکر می کنم اثرگذار بود.
سرمربی تیم بسکتبال سه نفره مردان در انتها اظهار داشت: در کل شرایط تیم خوب است. امیدوارم بتوانیم رقابت های خوبی در قونیه برگزار نماییم.


منبع:

1401/05/14
13:45:58
5.0 / 5
148
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی