پیروزی استقلال ملاثانی پس از 24 ساعت پرحاشیه

پیروزی استقلال ملاثانی پس از 24 ساعت پرحاشیه به گزارش لوازم ورزشی، تیم فوتبال استقلال ملاثانی که امروز تا ۲ ساعت پیش از بازی زمینی برای بازی نداشت اما موفق به شکست حریف خود شد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، بازیکنان استقلال ملاثانی که با دستان خالی لقب شگفتی سازان لیگ دسته اول فوتبال کشور را با قرار گرفتن در رده سوم تا به اینجای کار به خود اختصاص داده اند، یک هفته پر حاشیه را پشت سر گذاشت.
آنها پس از آخرین بازی خود با استعفای سرمربی و اعتصاب بازیکنان خود مواجه گشتند و آنها نسبت به حمایت نشدن و پرداخت نشدن مبلغ قراردادهای خود شاکی بودند.
روز گذشته که سرانجام با پا در میانی های انجام شده، سرمربی و بازیکنان این تیم حاضر به تمرین و بازی شدند تا ۲ ساعت پیش از بازی امروز به دلیل ناهماهنگی ایجاد شده، زمین برای بازی تیم های استقلال ملاثانی و دریای بابل هماهنگ نشده و مشکلی جدی و پرتنش برای دو تیم بوجود آورده بود.
در نهایت باشگاه استقلال خوزستان بعنوان متولی استفاده از زمین چمن ورزشگاه الغدیر رضایت داد که این بازی در این ورزشگاه صورت گیرد.
استقلال ملاثانی هم موفق شد در یک بازی متعادل و درگیرانه در نیمه اول و در دقیقه ۳۰ توسط رضا احمدیان زاده به گل برسد و پیروز به رختکن برود.
بازی تا دقایق پایانی یک بر صفر به نفع ملاثانی بود تا این که در دقیقه ۹۰ این تیم مجدد و این دفعه به وسیله احسان علوان زده به گل رسید تا دو بر صفر زمین مسابقه را ترک کند.
استقلال ملاثانی در یک رکورد فوق العاده از فصل پیش تابحال ۲۹ هفته است که شکستی نداشته است.
این تیم با ۱۹ امتیاز و هم امتیاز با فجر در رده سوم جدول ایستاده است.


منبع:

1401/07/27
08:55:29
5.0 / 5
209
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی