نخستین سفیر اتحادیه اروپا در دوحه:

می توانیم با احترام به قوانین قطر از جام جهانی لذت ببریم

می توانیم با احترام به قوانین قطر از جام جهانی لذت ببریم لوازم ورزشی: سفیر اتحادیه اروپا در دوحه امیدوار است تماشاگران اروپایی با احترام به قوانین و مقررات کشور میزبان از تماشای جام جهانی در قطر لذت ببرند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، کریستین تودور اولین سفیر اتحادیه اروپا در قطر با اشاره به موضوعات مطرح شده پیرامون اعتراض برخی کشورهای اروپایی به قوانین کشور قطر اظهار داشت: صدها هزار نفر از اروپایی ها در این روزها به قطر سفر می کنند و شاهد بازی های جام جهانی خواهند بود.
وی افزود: من اطمینان دارم آنها از میزبانی شایسته و میهمان نوازی مردم قطر خوشحال و راضی هستند. به اعتقاد من این می تواند یک فرصت مناسب برای خیلی از اروپایی ها باشد تا فرهنگ حقیقی این کشور را بشناسند و از این سفر لذت ببرند. این یک جشنواره بزرگ بین المللی با حضور ملت های مختلف و بمنظور شناسایی فرهنگ هاست که به بهانه ورزش شکل گرفته است.
سفیر اتحادیه اروپا در دوحه افزود: اروپایی هایی که به دوحه می آیند باید حساسیت های منطقه ای را درک کنند و با احترام به قوانین کشور میزبان از این سفر لذت ببرند همانطور که انتظار داریم گردش گرانی که به اروپا می آیند هم به قوانین ما احترام بگذارند.
کریستین تودور همین طور اظهار داشت: من قبل از این و از سال ۲۰۱۵ سفیر رومانی در قطر بودم و در جریان روند آماده سازی این کشور بمنظور برگزاری رقابت های جام جهانی قرار دارم. باید بگویم میزان پیشرفت و توسعه این کشور در طول سالهای آماده سازی برای میزبانی از جام جهانی فوق العاده بوده است. موجب افتخار اتحادیه اروپاست که ۹ کشور عضو اتحادیه در این دوره از جام حضور دارند و پیش بینی من این است که یکی از همین ۹ کشور به عنوان قهرمانی خواهد رسید.

1401/09/03
16:43:07
5.0 / 5
391
تگهای خبر: بازی , برند , جام جهانی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی