بالی :

هدف اصلی من موفقیت در چرخه انتخابی کشتی است

هدف اصلی من موفقیت در چرخه انتخابی کشتی است لوازم ورزشی: قهرمان کشتی فرنگی آسیا معتقد می باشد برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در رقابتهای جهانی و المپیک باید در گام نخست با موفقیت از فیلتر چرخه انتخابی عبور کند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، پس از آن که کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی زمان شروع چرخه انتخابی را اعلام و رقابتهای قهرمانی کشور را به عنوان اولین میدان شروع این چرخه از اواخر آذرماه معرفی نمود، مدعیان دوبنده تیم ملی به تکاپو افتادند تا با طی این مسیر سخت و دشوار به میادین بزرگ بین المللی راه یابند.
یکی از همین مدعیان جوان و باانگیزه مهدی بالی است دارنده دو مدال طلای قهرمانی کشتی فرنگی آسیاست که بتازگی در رقابتهای جام جهانی ۲۰۲۲ آذربایجان هم به میدان رفت و خوش درخشید. وی در جام جهانی در وزن ۹۷ کیلوگرم به میدان رفت و توانست سه پیروزی متوالی برابر رقبایی از قزاق، ترکیه و آذربایجان کسب کند که اتفاقاً شکست دادن عاریف نیفتالیف از کشور میزبان تأثیر فراوانی بر قهرمانی تیم ملی کشورمان در جام جهانی داشت.
در همین راستا مهدی بالی با تأکید بر این که روحیه و انگیزه مضاعفی برای موفقیت در چرخه انتخابی بدست آورده به خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه با تیمی جوان و باانگیزه پس از حضور در دو اردوی آماده سازی راهی جام جهانی باکو شدیم و در نهایت توانستیم با جام قهرمانی به ایران بازگردیم. در این مسابقات توانستیم با شکست سه تیم ترکیه، جمهوری آذربایجان و قزاقستان که نفرات خوبی در ترکیب داشتند بر سکوی قهرمانی بایستیم که به نظر من با اهمیت ترین دستاورد ما علاوه بر قهرمانی، محک خوردن مدعیان جوان در مقابل رقبای خارجی بود.
وی با اشاره به این که انگیزه بالایی دارد تا با موفقیت در چرخه انتخابی باردیگر به دوبنده تیم ملی برسد، اظهار داشت: بی شک تمام کشتی گیران با آمادگی و انگیزه زیادی در چرخه انتخابی حضور می یابند و مطمئناً در وزن ۹۷ کیلوگرم هم رقبای سرسختی را پیش رو دارم که امیدوار هستم بتوانم با شکست آنها به هدفم برسم.
بالی در آخر گفت: باتوجه به در پیش بودن بازی های المپیک، رقابت های جهانی و بازی های آسیایی در سال آینده، روزهای سخت و پر فراز و نشیبی پیش روی کشتی فرنگی است و من هم به عنوان یکی از مدعیان تیم ملی رقابت حساسی با دیگر رقبا دارم. خوشبختانه هم اکنون شرایط مطلوبی دارم و با تمام وجود برای حضور در چرخه انتخابی مهیا خواهم شد.

1401/09/04
13:12:39
5.0 / 5
244
تگهای خبر: المپیك , بازی , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی