ایمان عالمی در گفتگو با مهر:

شفر چند ماه است یك مهاجم می خواهد، مگر در دنیا قحطی مهاجم آمده؟

شفر چند ماه است یك مهاجم می خواهد، مگر در دنیا قحطی مهاجم آمده؟ لوازم ورزشی: مربی سابق آبی پوشان اظهار داشت: در حالیكه ماه هاست استقلال به یك مهاجم نیاز دارد اما هنوز باشگاه نتوانسته یك گزینه مناسب را به تیم اضافه كند.ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین شرایط استقلال تصریح كرد: آبی پوشان چاره ای ندارند جز این كه پس از دو مساوی پی به دنبال، در این هفته بر حریف خود پیروز شوند. هرچند پدیده تیم خوب و خوش ساختاری است كه بازی كردن با تیم های بزرگ آن هم در خانه اش را خوب می داند، اما با این حال تاكید می كنم شفر باید نوار مساوی های استقلال را قطع كرده و این تیم را به جاده پیروزی بازگرداند.
مربی پیشین استقلال بیان داشت: شرایط تیم استقلال نسبت به گذشته قدری بهتر شده اما هنوز استقلال به اقتدار لازم نرسیده است. این تیم در هفته های اخیر تیم هایی را برده كه انتظار پیروزی از آن برابر این تیم ها می رفت. اما تراكتورسازی و سایپا كه سخت گیر تر و آماده تر بودند توانستند برای این تیم دردسر بوجود آورده و مانع حركت رو به جلوی تیم شدند.
عامی ادامه داد: شفر باید بتواند با استقلال در بازی های سخت تر هم نتیجه لازم را بگیرد. نباید آبی پوشان شرایطی داشته باشند كه در بازی های معمولی پیروز شوند اما در بازی های مشكل متوقف شده و امتیاز از دست بدهند. این شاخصه تیم های مقتدر نیست.
وی با تاكید بر ضعف موجود در خط دفاعی بیان داشت: متاسفانه سیستم دفاعی استقلال روی ضربات ایستگاهی ضعف دارد. این ضعف از ابتدای فصل بود و هنوز هم به چشم می خورد. اما چون گل نخورده بودیم این ضعف به چشم نیامده بود. بازی با سایپا این ضعف را به ما نشان داد. شفر باید در اسرع وقت این نقطه ضعف را از بین ببرد تا در دیدارهای پیش رو بار دیگر تیم از این ناحیه ضربه نخورد.
پیشكسوت آبی ها خاطرنشان كرد: شنیده ام كه باشگاه به دنبال جذب یكی دو مهاجم است. این اتفاق باید خیلی زودتر از این ها می افتاد. شفر چند ماهی است كه هدایت استقلال را در دست گرفته و از همان روز اول به مهاجم اعلام نیاز كرد. اما هنوز هیچ اتفاق مثبتی در این زمینه نیفتاده است. فكر نمی كنم در دنیا آنقدر قحطی مهاجم باشد كه باشگاه بزرگی مثل استقلال در این چند ماه یك گزینه هم جذب نكرده باشد.

1396/10/26
20:33:26
5.0 / 5
4774
تگهای خبر: استقلال , بازی , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی