قدرت هوادار ما از پول بعضی ها بیشتر است!

قدرت هوادار ما از پول بعضی ها بیشتر است! لوازم ورزشی قدرت هوادار ما از پول بعضی ها بیشتر است!


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ نساجی مازندران با دو بردی كه به تازگی در لیگ یك به دست آورد، به جمع مدعیان صعود بازگشته است. این تیم امیدوار است در هفته های باقی مانده بتواند نتایج خوبی بگیرد و در نهایت میهمان لیگ برتر شود. مهدی هاشمی نسبت دستیار جواد نكونام اما احساس می كند عده ای قصد دارند به نساجی ضربه بزنند. وی در این باره می گوید: «ما با كسی كاری نداریم، فقط كار خودمان را می نماییم. نه درباره كادر فنی و نه درباره وضعیت باشگاههای دیگر اظهار نظر می نماییم ولی عده ای دنبال به هم زدن آرامش نساجی هستند و این هم دلیل دارد چون این تیم را یك خطر برای خود می دانند.»
هاشمی نسب در ادامه كمی شفاف تر صحبت می كند: «كادر فنی نساجی بیدی نیست كه با این بادها بلرزد. كسانی كه می خواهند ذهن كادر فنی و تیم ما را بهم بریزند، ظاهرا ما را نمی شناسند. نكونام هم سال های سال است در این فوتبال كار كرده و جزو سرمایه های ماست. كسانی كه تازه به فوتبال آمده اند و تصور می كنند با پول همه چیز خریدنی است، نمی توانند تیم ما را بهم بریزند. بطور قطع ما در نساجی تنها نیستیم. هواداران پرشور هم پشت تیم هستند. قدرت هواداران ما از بیشتر از پول هایی است كه بعضی ها خرج می كنند!»
هفته های پایانی لیگ یك همواره پر سر و صداست. این روزها داستان های زیادی درباره فعالیت های زیر پوستی بعضی باشگاهها و افراد شنیده می گردد. وقتی از هاشمی نسب در این باره سوال می نماییم پاسخ می دهد: «متاسفانه بعضی ها اجازه نمی دهند فوتبال راه خودش را برود. اگر شما واقعا فوتبالی باشید، می دانید با تلاش فراوان می توانید به چیزهایی كه می خواهید برسید. بعضی ها دور روز است آمده اند و می خواهند با كارهای كثیف به بعضی تیم ها ضربه بزنند و خودشان را بالا بكشند. به نظر من اگر با چنین كارهایی به موفقیت هم برسند، ارزشی ندارد و شك نكنید موفقیت های چنین تیم هایی پایدار نیست. امیدوارم فدراسیون فوتبال بیشتر پیگیر این مسایل باشد. می دانیم آقای تاج و همكارانش دنبال این هستند كه مشكلات رفع گردد ولی متاسفانه در بدنه این فوتبال آدم هایی هستند كه رخنه كرده اند و زیبایی های فوتبال را از بین می برند.» 252 43

1396/12/23
14:48:36
5.0 / 5
5290
تگهای خبر: باشگاه , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی