در گفتگو با مهر مطرح شد:

به صعود استقلال شك نكنید، منتظری آمادگی لازم را نداشت

به صعود استقلال شك نكنید، منتظری آمادگی لازم را نداشت لوازم ورزشی: پیشكسوت استقلال اظهار داشت: با عنایت به شرایطی كه در جدول وجود دارد، استقلال بدون شك به مرحله بعد صعود خواهد نمود.ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر و در مورد تساوی یك بر یك استقلال برابر العین در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی جاندار و خوبی را شاهد بودیم. این دو تیم با عنایت به شناختی كه از یكدیگر داشتند تمام نقاط ضعف خویش را بر روی حریف بسته بودند و اجازه نمی دادند كه مهاجمان در امر گل زنی موفق باشند.
وی تاكید كرد: استقلال هفته هاست نیمه اول شروع خوبی دارد و بازی را كاملاً در اختیار و حتی گل زنی هم می كند. اما نیمه دوم شرایط قبل را ندارد و تا حدودی متعادل می گردد و آن فشاری كه در نیمه اول بر روی حریف می آورد را انجام نمی دهد.
پیشكسوت استقلال خاطرنشان كرد: البته مصدومیت تیام و غفوری شرایط استقلال را به هم ریخت و سبب شد آبی پوشان دو تعویض الزامی را انجام دهند و این كمی روند رو به جلوی استقلال را مختل كرد اما در مجموع دو تیم ارزیابی خوبی از یكدیگر داشتند و بازی بسیار زیادی هم در مقابل جمعیت تماشاگران استقلال انجام دادند.
عالمی در مورد عملكرد خط دفاعی استقلال هم اظهار داشت: نبود مجید حسینی تا حدودی شرایط را تغییر داد. پژمان منتظری یكی از مدافعان خوب كشور ماست اما در این دیدار و یكی دو دیدار قبل، آن آمادگی كامل را نداشت اما در مجموع خط دفاع استقلال به هارمونی لازم رسیده و در هفته های اخیر عملكرد قابل قبولی داشته است.
وی در ادامه تصریح كرد: با عنایت به زمان باقی مانده تا دیدار برابر السد قطر، مجید حسینی به شرایط آرمانی خواهد رسید اما متأسفانه شاید آبی پوشان تیام را نداشته باشند و حالا باید با یك برنامه جدید خویش را آماده دیدار برابر السد كنند.
این پیشكسوت در مورد عملكرد سه تیم دیگر ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان اظهار داشت: كار تراكتور سخت شد، این تیم نتوانست سه امتیاز لازم را كسب كند و صعودش به دور بعد حدودا محال و به اما و اگرهای زیادی كشیده شده است اما ذوب آهن هنوز هم با باخت سه بر صفری كه داشت شرایط خوبی دارد. البته هیچگاه فكر نمی كردیم این تیم برابر الوحده سه گل دریافت كند اما فوتبال همین است و یك روز، روز بدش را نشان داده است ولی در مجموع معتقدم این تیم به دور بعد صعود خواهد نمود اما امیدوارم شرایط به گونه ای پیش نیاید كه درمرحله بعدی، استقلال و ذوب آهن مجبور شوند رو در روی یكدیگر قرار گرفته و به ناچار یكی از تیم های ایرانی حذف شود.
پیشكسوت استقلال در مورد عملكرد پرسپولیس هم تصریح كرد: این تیم توانست دیدار برابر الوصل را با پیروزی به آخر برساند و صعودش را حتمی كند، آن شرایط در مقابل الوصل را نداشت و نمی دانم چرا پرسپولیسی كه نیم فصل اول بازی های خوبی از خود نشان می داد در هفته های اخیر صلابت گذشته را ندارد اما امیدارم این تیم بتواند به مراحل بالاتر صعود كند.
عالمی در انتها و در پاسخ به این پرسش كه آیا استقلال می تواند به دور بعد صعود كند اظهار داشت: با عنایت به شرایط گروه این تیم و امتیازاتی كه استقلال به دست آورده در صعود این تیم شكی نیست و امیدوارم آبی پوشان بتوانند این روند را ادامه داده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند.

1396/12/25
17:46:16
5.0 / 5
5184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی