همراه با اركستر ایرانی

سالار عقیلی و علیرضا قربانی در جام جهانی می خوانند، اجرای فوتبالی

سالار عقیلی و علیرضا قربانی در جام جهانی می خوانند، اجرای فوتبالی لوازم ورزشی: علیرضا قربانی و سالار عقیلی خوانندگان موسیقی ایرانی گزینه های جدی برای همراهی با نوازندگان منتخب دو اركستر ملی و سمفونیك تهران برای اجرا در جام جهانی فوتبال هستند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، شنیده ها از آن حكایت می كند كه علیرضا قربانی و سالار عقیلی خوانندگان مطرح موسیقی ایرانی همراه با منتخبی از نوازندگان دو اركستر ملی و اركستر سمفونیك تهران به رهبری شهرداد روحانی در جام جهانی فوتبال روسیه به اجرای برنامه می پردازند.
انتخاب این دو هنرمند بعنوان خوانندگان قطعاتی برای همراهی تیم ملی فوتبال كشورمان در جام جهانی در حالی است كه شنیده شده یك خواننده پاپ هم به اجرای برنامه در حین برگزاری مسابقات جام جهانی می پردازد.
مجموعه منتخب اركستر سمفونیك تهران و اركستر ملی به رهبری شهرداد روحانی پیش از آغاز جام جهانی فوتبال روسیه به اجرای برنامه های مختلفی در مراسم بدرقه تیم ملی كشورمان در تالار وحدت تهران و ایام حضور این تیم در جام جهانی می پردازند.
این برنامه بر مبنای تفاهمنامه بنیاد رودكی و فدراسیون فوتبال اجرا می گردد. در این تفاهمنامه مقرر است با محوریت فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران كارهای مهمی در حوزه فعالیت های فرهنگی هنری پیش از آغاز جام جهانی صورت پذیرد. ضمن اینكه مقرر است در ایام منتهی به اعزام تیم ملی با حضور اعضای تیم ملی فوتبال كشورمان و بزرگان فرهنگ و هنر در تالار وحدت آثاری اجرا شود.
علی اكبرصفی پور مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودكی اسفند ماه سال قبل در جریان نشست خبری خود اعلام نمود: تركیبی از دو اركستر ملی و اركستر سمفونیك تهران، ۲۵ و ۳۰ خردادماه و ۴ تیرماه شب پیش از بازی های ایران در جام جهانی فوتبال در سه شهر اجرا خواهد گذاشت ضمن اینكه تمام قطعات اجرایی ایرانی خواهند بود.
وی توضیح داد: طبق تفاهمنامه با فدراسیون فوتبال تولید سرود رسمی اعزام تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه با بنیاد رودكی خواهد بود كه به شكل اركسترال با تركیبی از دو اركستر به رهبری شهرداد روحانی اجرا می گردد. ما تیم هایی برای شعر، داوری، آهنگسازی و... تشكیل داده ایم كه تابحال ۹۰ درصد مسیر طی شده است و بعد از تكمیل آن اعلام خواهیم كرد كه كدام شعر، كدام آهنگ و كدام خواننده انتخاب شده است. البته ممكن است ما به جای یك سرود چند سرود داشته باشیم. مبلغ قرارداد ما هم پایه خوبی دارد.

1397/01/14
13:59:16
5.0 / 5
4502
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی