یك پیشكسوت با مهر عنوان كرد:

برخی بازیكنان با استانداردها فاصله دارند و باید از استقلال بروند

برخی بازیكنان با استانداردها فاصله دارند و باید از استقلال بروند لوازم ورزشی: پیشكسوت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: با احترام به همه بازیكنان استقلال كه سالهای خوبی برای این تیم رقم زدند می گویم برخی از آنها از استانداردهای این تیم فاصله دارند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در فینال سی و یكمین دوره از مسابقات جام حذفی كشور موفق به شكست دادن تیم خونه به خونه شد تا برای هفتمین بار قهرمان این مسابقات شود. اما این قهرمانی تا حدود زیادی تحت الشعاع مراسم ضعیف جشن قهرمانی قرار گرفت. گم شدن چند مدال و پاره شدن چند پیراهن و له شدن چندین نفر زیر دست و پا تنها بخشی از مشكلات ناشی از برگزاری ضعیف جشن قهرمانی در ورزشگاه اروندان خرمشهر بود.
ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص تصریح كرد: واقعا این جشن نه تنها در شان استقلال و قهرمانی جام حذفی نبود، بلكه اصلا در شان كشور ما هم نبود. جشن قهرمانی ضعیف سبب شد تا شیرینی قهرمانی استقلال برای ما كم شود.
وی اضافه كرد: این ضعف ساختار فوتبال ما است كه یك سكوی قهرمانی را برای همه جشن ها از این ورزشگاه به آن ورزشگاه می برند و برچسب آن را عوض می كنند. نمی دانم اما به نظر می رسد تا یك اتفاق بدی در یكی از این جشنهای قهرمانی نیفتد و خدا ناكرده تلفات ندهیم فكری به حال ساماندهی این جشنها نمی كنند.
مربی سابق آبی پوشان در مورد بازی اظهار داشت: آبی پوشان شروع خوبی داشتند و خیلی زود به خواسته شان كه گل پیروزی بود رسیدند. پس از آن شاگردان شفر عقب كشیدند. شاید این عقب كشیدن تاكتیكی و ارادی بود شاید هم ناخواسته و غیر ارادی. اما هرچه بود استقلال این بازی را اداره كرد و در نهایت هم قهرمان جام حذفی شد.
دستیار سابق امیر قلعه نویی در استقلال و تراكتورسازی در مورد تقابل آبی پوشان و سبزپوشان اصفهان اظهار داشت: همیشه دیدارهای استقلال با تیم هایی كه هدایت آن به عهده امیر قلعه نویی است حساسیت های خاص خودش را دارد. قلعه نویی همواره به شرایط استقلال اشراف كامل دارد و مقابل این تیم خوب نتیجه می گیرد.
عالمی خاطرنشان كرد: البته هم اكنون شرایط استقلال به لحاظ فنی خیلی بهتر از ذوب آهن است. اما در تقابل رو در روی دو تیم اتفاقات درون زمین تعیین كننده سرنوشت بازی است. باید دید در طول ۱۸۰ دقیقه و شاید هم ۲۱۰ دقیقه تقابل دو تیم چه اتفاقاتی درون زمین می افتد و كدام تیم قادرند از شرایط بهتر استفاده كنند.
پیشكسوت آبی پوشان سپس با اشاره به در پیش بودن فصل نقل و انتقالات بیان داشت: با این تیم خوبی كه استقلال دارد نباید كار زیادی در نقل و انتقالات داشته باشد. این نظر شخصی من است كه دو سه بازیك كم كم باید به فكر خداحافظی با پیراهن استقلال باشند.
مربی سابق آبی پوشان در توضیح این مطلب بیان داشت: در استقلال هستند چند بازیكن كه شرایط سنی شان دیگر ایجاب نمی كند در این تیم بازی كنند. آنها باید یا به فكر خداحافظی با فوتبال و یا لااقل خداحافظی با پیراهن استقلال باشند. آنها از استانداردهای بازی در این تیم دور شده اند. ضمن این كه همه شان بازیكن بزرگی هستند.
وی در ادامه بیان داشت: من به شخصه برای همه این بازیكنان احترام زیادی قائل هستم و همه شان هم سالهاست كه برای استقلال زحمت می كشند. من ایستاده و با احترام در مورد آنها صحبت می كنم. اما این جبر فوتبال است و این چرخه ادامه دارد كه اگر اینطور نبود اصلا این پیراهن و این میدان به آنها نمی رسید و هنوز بازیكنان دهه های پنجاه و شصت داشتند در این تیم بازی می كردند. در پاره ای مواقع دیده می گردد كه هنوز این بازیكنان شاهكار هستند اما در كل باید به این فكر باشند كه در فصل بعد جای خویش را به جوانان شایسته ای كه مثل دوران جوانی خودشان ظرفیت بر تن كردن پیراهن استقلال را دارند بدهند. جوانانی مثل سهرابیان و امثال هم.
عالمی خاطر نشان ساخت: تیم به صورت كلی ضعف ندارد اما در برخی از پستها نیاز به ترمیم و جذب نفرات بهتری دارد. به خصوص در دفاع وسط و دفاع چپ كه حتما خود شفر هم متوجه این نقاط ضعف شده است.

1397/02/16
12:32:12
5.0 / 5
4478
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی