حقوق سه میلیونی برای طلایی ها؛

تعیین آیین نامه حقوقی برای مدال آوران بازی های پاراآسیایی

تعیین آیین نامه حقوقی برای مدال آوران بازی های پاراآسیایی لوازم ورزشی: كمیته ملی پارالمپیك آیین نامه ای را تنظیم كرده كه به باعث آن ورزشكاران مدال آور در بازی های پاراآسیایی به تناسب رنگ مدالشان حقوق ماهیانه دریافت خواهند كرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، هادی رضایی سرپرست كاروان ورزش ایران در بازیهای پاراآسیایی اندونزی امروز در جریان نشست خبری كه به منظور تشریح وضعیت این كاروان برگزار شد، از تعیین حقوق برای ورزشكاران مدال آور پاراالمپیكی اطلاع داد و اینكه پرداخت حقوق به مدال آوران طلا از سال قبل شروع شده است.
به گفته وی، كمیته ملی پاراالمپیك هیچ بدهی به ورزشكاران و فدراسیون ها ندارد و حتی در جهت آماده سای برای بازی های پاراآسیایی ۵۰۰ و ۱۰۰ میلیون به فدراسیون های جانبازان و نابینایان داده شده تا برای تجهیزات خریداری كنند.
همچنین بنا بر اعلام این مقام مسئول، ورزشكاران مدال آور طلا در بازی های آسیایی برای مدت ۱۲ ماه حقوق ماهیانه ۳ میلیون تومانی دریافت می كنند. پرداخت این حقوق ها از آبان ماه سال قبل آغاز و آخرین پرداختی هم ۲۸ اسفندماه انجام شده است. كمیته ملی پاراالمپیك با دریافت بودجه، پرداخت حقوق به این دسته از ورزشكاران را ادامه می دهد.
همینطور از ابتدای امسال پرداختی كمیته ملی پارالمپیك به مدال آوران بازی های ریو و هفت نفری كه در این بازی ها مدال دریافت نمودند شروع شده است، ضمن اینكه ۴-۳ ورزشكار شاخص تیم ملی والیبال نشسته هم از این پرداختی بهره مند خواهند بود.
طبق اعلام رضایی واریز حقوق به مدال آوران نقره و برنز از ابتدای امسال شروع شده است. دارندگان این دو رنگ مدال به ترتیب ماهیانه یك میلیون و ۵۰۰ و یك میلیون تومان حقوق دریافت می كنند.
رضایی در توضیح آیین نامه حقوقی كه برای مدال آوران پاراالمپیك پیش بینی شده با تاكید بر اینكه تا پیش از نوروز حقوق ها توسط فدراسیون ها پرداخت می شد اما از ابتدای امسال پرداخت آن به عهده كمیته پاراالمپیك است، اظهار داشت: اگر به هر دلیلی رنگ مدال ورزشكاران تغییر كند، مابه التفاوت حقوق آنها لحاظ خواهد شد، به صورت مثال اگر ورزشكاری با محاسبه مدال نقره حقوق گرفته باشد و در جاكارتا صاحب طلا شود، مابه التفاوت حقوبش پرداخت خواهد شد و حتی اگر ورزشكاری كه پیش بینی مدال طلا در مورد او شده، در جاكارتا دو مدال طلا بگیرد، باز هم به ازای یك دوازده ماه دیگر به او پرداختی خواهیم داشت.
وی مرتبط با اینكه در صورتی كه ورزشكاری كه پیش بینی مدال طلا در مورد وی شده، خلاف این عمل كند و نقره بگیرد به چه صورت عمل خواهد شد، اظهار داشت: در این زمینه هنوز تصمیم قطعی نگرفته ایم اما تلاش مان این است جبرانی نداشته باشیم.
به گفته سرپرست كاروان ایران در بازی های پاراآسیایی، مربیان ورزشكاران مدال آور هم از حقوق بی بهره نخواهند بود طوری كه مربیان مدال آوران طلا ۴ میلیون حقوق می گیرند و این رقم برای مربیان مدال آوران نقره و برنز به ترتیب ۲ میلیون و یك و نیم میلیون خواهد بود. ضمن اینكه سابقه مربیان هم در این زمینه اثرگذار است.

1397/02/17
13:11:54
5.0 / 5
4857
تگهای خبر: المپیك , بازی , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی