افشاگری عضو هیات رئیسه فدراسیون؛

اسلامیان: می خواستند كی روش در جام جهانی سرمربی تیم ملی نباشد!

اسلامیان: می خواستند كی روش در جام جهانی سرمربی تیم ملی نباشد! لوازم ورزشی: عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: چند سال پیش عده ای مصمم بودند كارلوس كی روش سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی نباشد!به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، محمود اسلامیان درباره وضعیت تیم ملی برای رقابت های جام ملت های آسیا عنوان كرد: استاد دانشگاهی داشتیم كه می گفت ۹۰ درصد موفقیت یك مدیر موفق، انتخاب های خوب است. این مورد در همه موارد اجرایی به شكل دقیق مصداق دارد. خوشبختانه چنین روندی را به عینه در فوتبال ایران دیدیم.
وی افزود: سه چهار سال پیش بود كه افرادی مصمم بودند كی روش در جام جهانی سرمربی تیم ملی نشود اما خوشبختانه با حمایت صورت گرفته وی در ایران ماند و نتایج این مورد را در میدان روسیه به عینه دیدیم. تیم ملی فوتبال با اقتدار به جام جهانی صعود كرد و در این مسابقات هم افتخار آفرید. به دنبال آن، پیام های مقام معظم رهبری سبب افتخار و مباهات جامعه فوتبال شد. فوتبال بعنوان یك الگو برای حل مشكلات اقتصادی مورد بحث قرار گرفت و در نهایت دل مردم عزیزمان در آن مقطع زمانی شاد شد. بنابراین این نشان داده است كه اعتقاد فدراسیون فوتبال و اعتماد به كارلوس كی روش درست بود.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان كرد: از همان تركیه كه آن مشكل برای ریاست محترم فدراسیون فوتبال به وجود آمد، كلیات بحث مربوط به سرمربی تیم ملی مورد توافق صورت گرفت. كی روش خواسته هایی دارد كه این خواسته ها به صورت كلی مربوط به تیم ملی و فوتبال ایران است. او هیچ گاه خواسته شخصی نداشته است و عموما موارد مورد بحث او به تیم ملی برمی گردد.
وی تصریح كرد: در همین حال، هنوز خیلی از رقبای ما مراحل اولیه را برای انتخاب سرمربی خویش را طی نكرده اند. تاكید می كنم هیچ جای نگرانی درباره تیم ملی وجود ندارد. مبحث مربوطه هم بزودی به جمع بندی نهایی می رسد و تیم ملی طبق برنامه تنظیمی با اقتدار راهی جام ملت های آسیا می گردد.
اسلامیان تصریح كرد: در راه موفقیت تیم ملی، فدراسیون همه تلاشش را كرده و بعد از جام جهانی مذاكرات متعددی میان رییس فدراسیون فوتبال و آقای كی روش صورت گرفت. جزئیات مربوطه هم طی هفته های گذشته مورد بحث قرار گرفته است و در این باره اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

1397/05/21
14:26:03
5.0 / 5
5434
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی