بعد از قبولی در رشته پزشكی؛

نسیمی شاد: شنا و پزشكی را با هم ادامه می دهم

نسیمی شاد: شنا و پزشكی را با هم ادامه می دهم لوازم ورزشی: ملی پوش شنا ایران كه به علت پذیرش در رشته پزشكی قید حضور در بازی های آسیایی اندونزی را زده بود به هدفش رسید.آریا نسیمی شاد درگفتگو با خبرنگار مهر بعد از اعلام نتایج كنكور سراسری اظهار داشت: در رشته پزشكی كه به آن فكر می كردم و برایم خوب بود پذیرفته شدم.
ملی پوش شنا ایران درباره هدف گذاری اش و ادامه دادن شنا به صورت حرفه ای، خاطرنشان كرد: تمرینات شنا را شروع كرده ام و پیشرفت بسیاری هم داشته ام. نهایتا در ۳-۴ ماه آینده به ركوردهای خودم خواهم رسید.
او در پاسخ به این سوال كه رشته پزشكی و پیگیری شنای حرفه ای تداخلی در اهدافش تولید خواهد نمود یا خیر؟ اظهار داشت: بطور قطع شنا را حرفه ای ادامه می دهم اما نمی دانم چگونه و چطور، چون كه قبلا در دبیرستان این شرایط را كنترل می كردم اما حال باید در دانشگاه این كار را انجام دهم. هم اكنون تمریناتم را در مشهد زیر نظر مشتاق مربی ام ادامه می دهم.
نابغه شنا ایران كه با ۱۷ سال سن در المپیك ریو حاضر بود، درباره هدفش در المپیك ۲۰۲۰ هم اظهار نمود: برنامه و هدف گذاری من هم اكنون رسیدن به حداكثر سطح آمادگی است و این روند تمرینی را ادامه می دهم. ترجیح می دهم فعلا راجع به المپیك صحبت نكنم.
نسیمی شاد در ادامه درباره انتظاراتش از مسئولان اظهار داشت: انتظارم این است در سطح استانی استخر در اختیار شناگران قرار گیرد. نیاز به مربی خارجی در شنا احساس می گردد همانطور كه در واترپلو مربی خارجی حاضر و نتیجه خوبی هم كسب شد. شنا همینطور نیاز به اردوهای برون مرزی بسیاری دارد، مربیان همیشه برنامه های خویش را عرضه می دهند اما خب هیچ وقت این برنامه ها عملی نشد.
ملی پوش شنا ایران در پاسخ به این سوال كه آیا این گفته كه توجهات به واترپلو بیشتر از شنا است یا خیر؟ اظهار داشت: من هم این مورد را شنیده ام اما فكر نمی كنم اینگونه باشد. برای گرفتن نتیجه در شنا به ۷-۸ سال زمان نیاز است در حالیكه در واترپلو با ۴-۳ سال برنامه ریزی به آن می توان رسید. فدراسیون هم به تیم های خود توجه دارد و نمی توان گفت تنها به واترپلو رسیدگی می گردد.

1397/06/21
19:44:35
5.0 / 5
5017
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی