انتقاد سرمربی امیدهای استقلال یك روز بعد از 4 تایی كردن پرسپولیس

انتقاد سرمربی امیدهای استقلال یك روز بعد از 4 تایی كردن پرسپولیس لوازم ورزشی: استقلال روز گذشته موفق شد با 4 گل پرسپولیس را در دربی امیدها شكست دهد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ محمد فدایی سرمربی امید های استقلال بعد از برتری 4 بر صفر در دربی امیدها اظهار داشت: خدا رو شكر می كنم كه بعد از حدود دو سال در خدمت باشگاه استقلال هستم نتایجی كسب كردیم كه در ده سال اخیر بی سابقه بوده است.
وی با تشكر از مدیریت باشگاه استقلال نتایج كسب شده را استعداد یابی خوب دانست و اضافه كرد: در تیم امید استقلال بازیكنانی هستند كه در اینده ای نزدیك خبرهای زیادی از ان ها می شنوید و جزو بازیكنان ملی پوش اینده می شوند.بازی دربی در تمامی رده ها حساسیت خاص خودش را دارد و در بازی كه پشت سر گذاشتیم بازیكنانم در حد یك تیم بزرگسال فوتبال بازی كردند و كسانی كه بازی را از نزدیك دیدند لذت بردند.
فدایی با انتقاد از مربیان تیم ملی امید اظهار داشت: بنده احترام خاصی برای مربیان تیم ملی امید قاعل هستم و میدانم تمام تلاششان را برای هر چه بهتر انتخاب كردن بازیكنان دارند ولی سوال من اینجاست نباید یكی از مربیان محترم تیم امید در مهم ترین بازی در رده امید در سطح كشور حضور داشته باشند؟ بنده برای تمام تیم ها احترام قاعلم ولی بازی در لیگ امید كشور را دوستان در وقت دیگر هم میتوانستند برنامه ریزی كنند.
او افزود: تیم امید استقلال در كورس قهرمانی هست و تاكنون دوستان حتی یك بازی این تیم را از نزدیك ندیده اند. در تیم امید استقلال بازیكنانی همچون محمد محمدیان، محمدرضا داوری، امیرحسین پورمحمد، امیرحسین اسماعیل زاده، معراج پورتقی، عرفان گلشنی رضا مغانلو و......هستند كه لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند و دارای كیفیت بالایی هستند توقع ما از اقای كرانچار و كادر محترمشان این بود كه حد اقل یك بار سر یكی از مسابقات ما می آمدند و بازیكنان را زیر نظر می گرفتند كه بنده شك ندارم حداقل سه چهار بازیكن ما را به حق به تیم ملی دعوت میكردند.حدود ده دوازده بازیكن تیم امید را باشگاه و اقای شفر نظر مساعد دارند كه انشااللاه در اینده نزدیك برنامه ویژه ای برایشان دارند كه اینها سرمایه های باشگاه استقلال هستند.
فدایی اظهار داشت: در بازی روز گذشته اقای خطیر معاون ورزشی باشگاه بازی را از نزدیك دیدند و بنده خوشحال هستم كه اركان باشگاه پیگیر عملكرد بازیكنان اكادمی هستند و جای شادمانی دارد كه رویكرد باشگاه نگاه ویژه به جوان های مستعد است. اقای شفر با استفاده از جوانان و اعتمادی كه به بازیكنان جوان دارند این انگیزه را برای بازیكنان ما چند برابر كرده اند كه مسیر برای شكوفایی هموار است. اولویت در باشگاه استقلال اخلاق مداری و بازیكن سازی است كه خدا رو شكر در این دو زمینه نسبت به سال های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته ایم كه نشان از رویكرد خوب مدیران باشگاه داشته است.در آخر از كادر مدیریتی كادر فنی و تك تك بازیكنان تشكر میكنم كه این موفقیت نسبی حاصل زحمات تمامی این عزیزان است.

256 251


1397/07/29
18:42:17
5.0 / 5
4286
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی